March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Iron Maiden (England, 1975-...)

Go down 
+15
metal_warrior
Morticia
Crobadass
xconanx
The Black Squirrel
eradication8
haxer
gone-with-the-sin
Rosemary_Succubus
Dragon's Child
Odin
Emil
HammerRaiser
Nirnaeth
Templarius Invictus
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyčet oľu 12, 2009 6:08 pm

Ajd pošto na svakom forumu prvi topic u heavy metalu pripada IM-u neka i ovdje, kasnije cemo vidjeti kako se situacija razvija.

Bend koji je pogurnuo onu revoluciju u Heavy metal-u na neku visu razinu (NWOBHM). Mnogi ih smatraju očevima, bogovima ili šta ti ga ja znam heavy metala sto je cisto sranje. IM je uzdigao Heavy metal iz njega izvukao kvalitete ali nikako nisu osnovali taj metal pravac, samo su ga ajmo reci malo bolje utemljili od Saxona, Judas Priesta, Black Sabbatha.

Započeli su '75. u Engleskoj. 1977 god. bend se skoro raspao ali su ga tada jednini preostali članovi Steve Harris i Dave Muray uzdigli. Sa Paul DiAnnom izdali dva albuma Iron Maiden i Killers.
Zbog alkoholizma i droge on biva izbacen iz benda te dolazi Bruce Dickinson iz Samsona. Sa njime redaju hit albume: Number of the Beast, Piece of Mind, Powerslave, Somewhere in Time, Seventh son of a Seventh son, No prayer for Dying, Fear of the Dark.
1992. napušta bend radi solo karijere te ga zamjenjuje Blaze Bayley sa kojim izdaju dva albuma The X factor i Virtual XI.
Bruce Dickinson se odlučio vratiti te Blaze (nažalost) biva izbačen iz benda.
Sa B.Dickisonom su do sada od 2000.g. snimili jos Brave New World, Dance of Death i A Matter of Life and Death.
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyčet oľu 12, 2009 6:39 pm

Evo jedan od bendova koji me uveo u svjet metala, iako ih neslušam više kao prije još uvjek mi spadaju među najdraže bendove. Zasigurno jedan od bendova koji je imao ogroman utjecaj na metal scenu , nekako mi se najviše sviđa faza s Paulom te album Killers.
[Vrh] Go down
HammerRaiser
forumska pička
forumska pička
HammerRaiser



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypet oľu 13, 2009 5:13 am

i ja sam poceo s njima,prva pjesma koju sam cuo bila je fear of the dark,to mi je bilo dovoljno da kupim njihovu majicu i pustim kosu xD .ma oni su najvece legende,nema sta.
[Vrh] Go down
Emil
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Emil



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypet oľu 13, 2009 8:54 am

ma nemamo šta raspravljat o njima... to je bend koji te jednostavno ne može razočarat. nemaju ni jedan loš album. tako izgleda legendarni bend, a ne metallica
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypet oľu 13, 2009 9:01 am

o legendama se ne raspravlja
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptysub oľu 14, 2009 7:10 am

10.8.2008. I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
Rosemary_Succubus
Drkađija
Drkađija
Rosemary_Succubus



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon oľu 16, 2009 12:42 pm

slažem se s Emilom.
moja prva majca bila je od IM-a,preslušala sam ih milijun puta, obiteljska su tradicija Very Happy , vidjela ih 2 puta uživo i to su sigurno najbolji koncerti na kojima sam bila.
svaka im čast i očekujemo još puno ostvarenja Smile
[Vrh] Go down
gone-with-the-sin
Jebač
Jebač
gone-with-the-sin



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyuto oľu 17, 2009 12:42 am

hahahaha im je moja druga majica (prva nightwish) ali ipak legende su
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptysub oľu 21, 2009 4:41 pm

Emil je napisao/la:
ma nemamo šta raspravljat o njima... to je bend koji te jednostavno ne može razočarat. nemaju ni jedan loš album. tako izgleda legendarni bend, a ne metallica

tocno tak, reci ti njima Wink cheers
[Vrh] Go down
haxer
Drkađija
Drkađija
haxer



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyned oľu 29, 2009 6:49 am

iron maiden, s njima sam poceo slusat metal.. dosta dugo ih slusam i zakon su.. najbolja pjesma mi je The trooper ..
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyned oľu 29, 2009 7:10 am

meni je preje*ena 2 minutes to midnight
[Vrh] Go down
The Black Squirrel
forumska pička
forumska pička
The Black Squirrel



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyned oľu 29, 2009 10:21 am

Legende kojima se mogu samo pokloniti!
[Vrh] Go down
haxer
Drkađija
Drkađija
haxer



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptysri tra 01, 2009 6:30 am

s tim sam poceo , legende
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 4:18 pm

Iron Maiden zna se no1, kad ljudi cuju metal pomisle na iron maiden i to je to Very Happy
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 4:24 pm

xconanx je napisao/la:
Iron Maiden zna se no1, kad ljudi cuju metal pomisle na iron maiden i to je to Very Happy

možda malo prije pomisle na metallicu, al nea veze u biti Smile
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 4:25 pm

eradication8 je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
Iron Maiden zna se no1, kad ljudi cuju metal pomisle na iron maiden i to je to Very Happy

možda malo prije pomisle na metallicu, al nea veze u biti Smile

Ipak ne.
IM su prvi.
A kad se sjete Metallice, ljudi odu rigat XD
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 4:49 pm

Templarius Invictus je napisao/la:
eradication8 je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
Iron Maiden zna se no1, kad ljudi cuju metal pomisle na iron maiden i to je to Very Happy

možda malo prije pomisle na metallicu, al nea veze u biti Smile

Ipak ne.
IM su prvi.
A kad se sjete Metallice, ljudi odu rigat XD

hehehe, pa ok, možda u tvom slučaju.
al kad ja kažem da slušam metal, 90% posto ljudi pitaju jel metallicu slušam. ostalih 10 posto je za slipknot lol!
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 5:23 pm

sto se toga tice malo sam ja to proučavao Very Happy znam da metallica ima veliku prednost zbog imena u tom dvoboju al ipak vjerovali il ne ovak da vise ljudi povezuje iron maiden nego metallicu zbog iron maiden maskote to je odma sotonizam i tocka, dok recimo metallica ima stvari nothing else maters i one gdje ono neko nebi nit pomislio da je to metal upravo zbog svoje univerzalnosti maideni su po mojoj studiji bend koji se prvi povezuje za metal od svih
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 5:26 pm

xconanx je napisao/la:
sto se toga tice malo sam ja to proučavao Very Happy znam da metallica ima veliku prednost zbog imena u tom dvoboju al ipak vjerovali il ne ovak da vise ljudi povezuje iron maiden nego metallicu zbog iron maiden maskote to je odma sotonizam i tocka, dok recimo metallica ima stvari nothing else maters i one gdje ono neko nebi nit pomislio da je to metal upravo zbog svoje univerzalnosti maideni su po mojoj studiji bend koji se prvi povezuje za metal od svih

e ovo je istina
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 6:09 pm

eradication8 je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
sto se toga tice malo sam ja to proučavao Very Happy znam da metallica ima veliku prednost zbog imena u tom dvoboju al ipak vjerovali il ne ovak da vise ljudi povezuje iron maiden nego metallicu zbog iron maiden maskote to je odma sotonizam i tocka, dok recimo metallica ima stvari nothing else maters i one gdje ono neko nebi nit pomislio da je to metal upravo zbog svoje univerzalnosti maideni su po mojoj studiji bend koji se prvi povezuje za metal od svih

e ovo je istina

Iron Maiden-ova maskota se zove Eddie.
A oni koji ih povezuju sa sotonizmom su budale.
Nemaju ni jednu sotonisticku pjesmu, niti neku koja bi dala poveznicu
sa sotonizmom. I da, prije nego mi netko ovdje napise The Number of the Beast za primjer sotonizma u IM, neka prvo procita o cemu se radi zapravo u pjesmi i kako je ona nastala.
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 6:19 pm

Templarius Invictus je napisao/la:
eradication8 je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
sto se toga tice malo sam ja to proučavao Very Happy znam da metallica ima veliku prednost zbog imena u tom dvoboju al ipak vjerovali il ne ovak da vise ljudi povezuje iron maiden nego metallicu zbog iron maiden maskote to je odma sotonizam i tocka, dok recimo metallica ima stvari nothing else maters i one gdje ono neko nebi nit pomislio da je to metal upravo zbog svoje univerzalnosti maideni su po mojoj studiji bend koji se prvi povezuje za metal od svih

e ovo je istina

Iron Maiden-ova maskota se zove Eddie.
A oni koji ih povezuju sa sotonizmom su budale.
Nemaju ni jednu sotonisticku pjesmu, niti neku koja bi dala poveznicu
sa sotonizmom. I da, prije nego mi netko ovdje napise The Number of the Beast za primjer sotonizma u IM, neka prvo procita o cemu se radi zapravo u pjesmi i kako je ona nastala.

naravno da nemaju ni jednu sotonističku pjesmu, već je stvar u tome da ih ljudi povezuju sa sotonizmon tj. njihovu maskotu
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptypon tra 13, 2009 6:55 pm

cijeli metal je donekle povezan s sotonizmom to stoji od toga se nemoze pobjec jer iako zvuci skroz retardirano ima tu istine jer sve krece od toga da metal poziva na samosvjest i na ateizam vecinom i da je to odma sotonizam, da nepricam o imenima bandova i tome, ista stvar je recimo primjer s punkom gdje ljudi odma pomisle na nacizam a ako neko bas slusa punk ovdje odma ce znat kakva je to retardacija ali stoji isto da je punk anarhija tako i metal ce donekle uvijek bit povezan s sotonizmom jer je metal sam po sebi pobuna drustvu u kojem se danas zivi i crkvi, za te iste protiv kojih se bunimo za njih je to sotonino djelo (ak nevjerujete pogledajte službene stavove crkve) i to je to
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyuto tra 14, 2009 3:14 am

xconanx je napisao/la:
...dok recimo metallica ima stvari nothing else maters i one gdje ono neko nebi nit pomislio da je to metal...

da, Nothing Else Matters se cak svira u osnovnim umjetnickim skolama na gitari Shocked
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyuto tra 14, 2009 3:15 am

xconanx je napisao/la:
cijeli metal je donekle povezan s sotonizmom to stoji od toga se nemoze pobjec jer iako zvuci skroz retardirano ima tu istine jer sve krece od toga da metal poziva na samosvjest i na ateizam vecinom i da je to odma sotonizam, da nepricam o imenima bandova i tome, ista stvar je recimo primjer s punkom gdje ljudi odma pomisle na nacizam a ako neko bas slusa punk ovdje odma ce znat kakva je to retardacija ali stoji isto da je punk anarhija tako i metal ce donekle uvijek bit povezan s sotonizmom jer je metal sam po sebi pobuna drustvu u kojem se danas zivi i crkvi, za te iste protiv kojih se bunimo za njih je to sotonino djelo (ak nevjerujete pogledajte službene stavove crkve) i to je to




aaaaa,ima i pravih krscanskih metal bendova poput Disciple (trenutno moj #1 na Last Fm),Stryper,Decyfer Down,Mortification,Holy Soldier...
to su jako kvalitetni bendovi koje volim slusat,tako da sam i na strani vraga i na strai Isusa,half evil half good Razz
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Emptyuto tra 14, 2009 3:37 am

Dragon's Child je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
...dok recimo metallica ima stvari nothing else maters i one gdje ono neko nebi nit pomislio da je to metal...

da, Nothing Else Matters se cak svira u osnovnim umjetnickim skolama na gitari Shocked

Jebeš ti to, Led Zeppelinova Stairway to Heaven se svira na Bečkoj glazbenoj akademiji, zajedno sa Free Bird od Lynyrd Skynyrd-a.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iron Maiden (England, 1975-...) Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden (England, 1975-...)   Iron Maiden (England, 1975-...) Empty

[Vrh] Go down
 
Iron Maiden (England, 1975-...)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Saxon (England, 1977 - ...)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Heavy Metal-
Forum(o)Bir: