March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 In Flames

Go down 
+15
eradication8
ECoWar
haxer
Nirnaeth
YS
blinding_tears
brutalica
The Black Squirrel
nekros
the_rain
Emil
Nessa Ireth
Templarius Invictus
dead eternity
Dragon's Child
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 06, 2009 7:18 am

onako, ima i boljih.
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 13, 2009 4:14 pm

onak in flejmsi su pocetak melo deatha tam im je i mjesto a ne u nesvrstanom
i da to je najbolji melodeath band jer je jeben, a ova djecja sranja o komercijali o boze zalosno je to citat Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 13, 2009 4:28 pm

xconanx je napisao/la:
onak in flejmsi su pocetak melo deatha tam im je i mjesto a ne u nesvrstanom
i da to je najbolji melodeath band jer je jeben, a ova djecja sranja o komercijali o boze zalosno je to citat Very Happy

Počinjem mislit da su te tvoje teorije o bendovima zajebancija , jer ništa drugo nemogu bit melješ takve nebuloze da je to strašno, ono što su oni u početku radili bio je predobar melodeath al se pretvorilo u tako mlako sranje koje nema veze s deathom ,ja neznam na šta ti misliš dok ovo slušaš da bi ih strpo u death ,
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 13, 2009 4:39 pm

Nirnaeth je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
onak in flejmsi su pocetak melo deatha tam im je i mjesto a ne u nesvrstanom
i da to je najbolji melodeath band jer je jeben, a ova djecja sranja o komercijali o boze zalosno je to citat Very Happy

Počinjem mislit da su te tvoje teorije o bendovima zajebancija , jer ništa drugo nemogu bit melješ takve nebuloze da je to strašno, ono što su oni u početku radili bio je predobar melodeath al se pretvorilo u tako mlako sranje koje nema veze s deathom ,ja neznam na šta ti misliš dok ovo slušaš da bi ih strpo u death ,
affraid
nemas pojma i da to je melo death ovo novije sta je "mlako" i sad zbog toga vise nisu melo death odma, astvorili su zanr uz dark tranquiliti i etc, daj molim te facepalm prika, sta me briga gdjes ih svrstat al ono ovavo razmisljanje je zaostalo jako ^^
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 13, 2009 4:45 pm

xconanx je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
onak in flejmsi su pocetak melo deatha tam im je i mjesto a ne u nesvrstanom
i da to je najbolji melodeath band jer je jeben, a ova djecja sranja o komercijali o boze zalosno je to citat Very Happy

Počinjem mislit da su te tvoje teorije o bendovima zajebancija , jer ništa drugo nemogu bit melješ takve nebuloze da je to strašno, ono što su oni u početku radili bio je predobar melodeath al se pretvorilo u tako mlako sranje koje nema veze s deathom ,ja neznam na šta ti misliš dok ovo slušaš da bi ih strpo u death ,
affraid
nemas pojma i da to je melo death ovo novije sta je "mlako" i sad zbog toga vise nisu melo death odma, astvorili su zanr uz dark tranquiliti i etc, daj molim te facepalm prika, sta me briga gdjes ih svrstat al ono ovavo razmisljanje je zaostalo jako ^^

Moje razmišljanje zaostalo alo prika jesi ti čuo njihove zadnje albume? to je lagano izgubilo veze s metalom , jel ti opće znaš što tvori melodeath i na kojoj je osnovi nasto?! po kojem kurcu logike je ovo danas melodeath?! nisu samo dva benda stvarala melodeath nego tri a ima tu i dosta nesmpomenutih , tolko o tvojoj upućenosti
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 13, 2009 4:57 pm

Nirnaeth je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
xconanx je napisao/la:
onak in flejmsi su pocetak melo deatha tam im je i mjesto a ne u nesvrstanom
i da to je najbolji melodeath band jer je jeben, a ova djecja sranja o komercijali o boze zalosno je to citat Very Happy

Počinjem mislit da su te tvoje teorije o bendovima zajebancija , jer ništa drugo nemogu bit melješ takve nebuloze da je to strašno, ono što su oni u početku radili bio je predobar melodeath al se pretvorilo u tako mlako sranje koje nema veze s deathom ,ja neznam na šta ti misliš dok ovo slušaš da bi ih strpo u death ,
affraid
nemas pojma i da to je melo death ovo novije sta je "mlako" i sad zbog toga vise nisu melo death odma, astvorili su zanr uz dark tranquiliti i etc, daj molim te facepalm prika, sta me briga gdjes ih svrstat al ono ovavo razmisljanje je zaostalo jako ^^

Moje razmišljanje zaostalo alo prika jesi ti čuo njihove zadnje albume? to je lagano izgubilo veze s metalom , jel ti opće znaš što tvori melodeath i na kojoj je osnovi nasto?! po kojem kurcu logike je ovo danas melodeath?! nisu samo dva benda stvarala melodeath nego tri a ima tu i dosta nesmpomenutih , tolko o tvojoj upućenosti
haha pitam se ja ko je neupucen ovdje samo da ti napomenem tj pokazem jednu usporedbu in flamse ne stavit u melodeath je isto ko recz za metallicu da nije thrash DOSLOVNO TO eto to je sve od mene ovo je tvoja sramota ko god dode i nek vidi ko je to stavio in flejmse ovdje pa se ti pohvali ^^
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptypon tra 13, 2009 6:45 pm

Stoim iza svojih djela pa tako i ovog, jedina sličnost Metallice i In Flamesa je da su oba benda prije radila dobru muziku a sad su -sranje ništa više a ti koji tvrdiš da bi ja sad trebo stavit in flames u death ( možda bih mogao do Whoracela stavit posebno ali to bi opet bilo cjepidlačenje ) molim te ljepo s svojim veeelikim metal iskustvom usporedi

Ovo sranje koje bi ti strpo u death

https://www.youtube.com/watch?v=m5tCvMZXgGc

I pravi melodeath

https://www.youtube.com/watch?v=eG661utjmto&feature=related

I sad mi ljepo objasni po kojoj logici ti tu vidiš sličnost ?
[Vrh] Go down
Sh0guN77
forumska pička
forumska pička
Sh0guN77



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyned svi 03, 2009 1:14 pm

meni najdrazi bend
al eto, poslije claymana su osli u qurac
ovo novo jedva mogu ''progutat''
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptysub svi 30, 2009 3:54 am

Nirnaeth je napisao/la:
Stoim iza svojih djela pa tako i ovog, jedina sličnost Metallice i In Flamesa je da su oba benda prije radila dobru muziku a sad su -sranje ništa više a ti koji tvrdiš da bi ja sad trebo stavit in flames u death ( možda bih mogao do Whoracela stavit posebno ali to bi opet bilo cjepidlačenje ) molim te ljepo s svojim veeelikim metal iskustvom usporedi

Ovo sranje koje bi ti strpo u death

https://www.youtube.com/watch?v=m5tCvMZXgGc

I pravi melodeath

https://www.youtube.com/watch?v=eG661utjmto&feature=related

I sad mi ljepo objasni po kojoj logici ti tu vidiš sličnost ?


:S


ovak sine, tvoj "pravi melodeath" je iz 1992-e godine.




linkich --> za usporedbu, In Flames iz 1992.

Sad neznam, mozda si glup, mozda nemaš pojma, a možda sam nisi sposoban formirati svoje mišljenje, ali ako misliš da se glazba ne mjenja s vremenom onda si u kurcu.

Odlušaj malo bend, onda seri. a ne da sereš sam zato jer si od nekoga čuo da ne valja.
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptysub svi 30, 2009 3:57 am

ovo neće dobro završit.
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptysub svi 30, 2009 3:59 am

a je, o samom bendu, odličan. Zadnja dva albuma su mi nekak malko slabija nego ostatak, al jebiga, neznam bend koji je imao sve albume odlične, svatko ima album malo slabije kvalitete nego ostatak izdanja.


anyway, zadnje 3 godine = addiction

a slušam ih od kad je došao colony van, ima 10 godina vec sad negdje Smile


(to sam da mi nebude netko rekao da sam neupucen Very Happy)
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptysub svi 30, 2009 4:03 am

dead eternity je napisao/la:
ovo neće dobro završit.

kak ne. sve je to razgovor, jelda. dok vidim link od pjesme od at the gates koja zvuči TOTALNO isto kak i ova pjesma s 1992 onda ću reći da su se in flamesi promjenili i da više nisu melodeath.

do onda dok ne vidim to ostajem pri mišljenu da su in flames evoluirali i cijeli žanr zajedno s njima. Uostalom, pa nit Dark Tranquillity ne svira kak je nekad svirao.


edit : pjesme od at the gates koja je novija, dakle 2008, 2009-a godina.
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptysub svi 30, 2009 7:42 pm

Ovako sad šturo pišem sutra ću opširnije , ne radi se o pjesmi In Flejmsa iz 92 to sam već i prije konstatirao da je meni uredu i nisam proturječio činjenici da to nije melodeath ali radi se o novim stvarima koje meni nisu melodeath i stojim iza svojih rječi uostalom mislim da smo pričali danas oko toga vani , At the Gates više ne izdaje albume raspali su se nakon ove turneje i nemogu ti linkati njihovu pjesmu iz tog razloga a i bolje je da je tako nego da su počeli gluposti izdavat , s ovim ne mislim na flamse izravno neg na puno takvih bendova

ionako ovo sutra ide edit i onda sve ljepo dok se naspavam xD
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyned svi 31, 2009 2:22 am

a ma je, jucer smo to rijesili vec mi xD

mater kak sam si kul, umjesto na forumu idem ljude u živo zajebavat xd xd xd
[Vrh] Go down
Amitiel
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Amitiel



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 5:15 pm

hahaha.. majda, neres misteru nest protiv flamesi reci.. on ih blago receno obozava Very Happy
a da znas kaj je njegova cura izjavila za njih Razz Razz Razz hihihihiih Razz
ma salim se.. FLamesi su zakon.. jednom rjecju. nema filozofije.. jedan od najacih bendova kaj se dns mogu cuti...
jos sad se tucem po glavi kaj nisam na kocnertu bila Mad Neutral
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyned lip 21, 2009 3:24 am




zato su najbolji bend ikad
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyned lip 21, 2009 3:38 am

Amitiel je napisao/la:
hahaha.. majda, neres misteru nest protiv flamesi reci.. on ih blago receno obozava Very Happy
a da znas kaj je njegova cura izjavila za njih Razz Razz Razz hihihihiih Razz
ma salim se.. FLamesi su zakon.. jednom rjecju. nema filozofije.. jedan od najacih bendova kaj se dns mogu cuti...
jos sad se tucem po glavi kaj nisam na kocnertu bila Mad Neutral

Kak kome Razz , btw mister ima i danas bendova koji sviraju stari melodeath Very Happy
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyned lip 21, 2009 4:07 am

Nirnaeth je napisao/la:
Amitiel je napisao/la:
hahaha.. majda, neres misteru nest protiv flamesi reci.. on ih blago receno obozava Very Happy
a da znas kaj je njegova cura izjavila za njih Razz Razz Razz hihihihiih Razz
ma salim se.. FLamesi su zakon.. jednom rjecju. nema filozofije.. jedan od najacih bendova kaj se dns mogu cuti...
jos sad se tucem po glavi kaj nisam na kocnertu bila Mad Neutral

Kak kome Razz , btw mister ima i danas bendova koji sviraju stari melodeath Very Happy

pa je, ima, al se pitam tko im je uzor Smile

mislim, pa kuzis koja je moja poanta, da se cijeli žanr razvil. Gle to ko thrash, koji se isto razvil. Isto ima bendova koji piče old skul, al oni koji su počeli su se promjenili. Pa ne vidim da neko veli da Slayer nije treš više Smile

godine idu, tehnika ide naprijed, ukusi se mjenjaju. tak se i stil glazbe mjenja, a ja mislim da su svi počeli nekak "preusko" shvačati definicije žanrova. npr. da se mene pita nebi postojal groove il tak nes, svi je to thrash za mene. Isto tak su novi In Flamesi melodeath za mene. Smile
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Emptyned lip 21, 2009 8:51 pm

number_two je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
Amitiel je napisao/la:
hahaha.. majda, neres misteru nest protiv flamesi reci.. on ih blago receno obozava Very Happy
a da znas kaj je njegova cura izjavila za njih Razz Razz Razz hihihihiih Razz
ma salim se.. FLamesi su zakon.. jednom rjecju. nema filozofije.. jedan od najacih bendova kaj se dns mogu cuti...
jos sad se tucem po glavi kaj nisam na kocnertu bila Mad Neutral

Kak kome Razz , btw mister ima i danas bendova koji sviraju stari melodeath Very Happy

pa je, ima, al se pitam tko im je uzor Smile

mislim, pa kuzis koja je moja poanta, da se cijeli žanr razvil. Gle to ko thrash, koji se isto razvil. Isto ima bendova koji piče old skul, al oni koji su počeli su se promjenili. Pa ne vidim da neko veli da Slayer nije treš više Smile

godine idu, tehnika ide naprijed, ukusi se mjenjaju. tak se i stil glazbe mjenja, a ja mislim da su svi počeli nekak "preusko" shvačati definicije žanrova. npr. da se mene pita nebi postojal groove il tak nes, svi je to thrash za mene. Isto tak su novi In Flamesi melodeath za mene. Smile


Ma kužim ja potpuno što ti meni govoriš ali ja to nebi nazval melodeathom , bar to nije melodeath za mene , al ljepo je nek svi slušamo dobru glazbu i volimo se i evo ti bend hh btw stariji su momci malo al su se okupili ponovno praše

http://www.myspace.com/unanimated08
[Vrh] Go down
Sponsored content





In Flames - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: In Flames   In Flames - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
In Flames
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Nesortirani metal-
Forum(o)Bir: