March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?

Go down 
+13
Dragon's Child
Shadowchild
nekros
mrbungle
učlanih_se_na_forum_O.O
black_b
Nirnaeth
Lena Reve
Emil
Nessa Ireth
eradication8
(s)aint
Hellraiser
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 9:11 am

jel ih treba poubijat, ignorirat ili na lijep nacin? sta mislite?
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 9:32 am

prvo ignorirati....ak ne djeluje na lijep način......a ak ni to ne djeluje.........e onda poubijati........

i ako bi ja odmah prešla na ubijanje........ :F:
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 11:29 am

jel misliš na Jehovine svjedoke koji idu od kuće do kuće i nameću nam svoju religiju ili? Very Happy
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 11:32 am

mislim na sve koji nameću..
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 11:51 am

pa ja znam jedino da Jehovini nameću. tak da za to mislim da je skroz bez veze.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 12:07 pm

meni ne nameću, ja ih ne slušam.
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 12:18 pm

često zvone po kućama itd. al ne otvaram Very Happy
[Vrh] Go down
Emil
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Emil



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 1:22 pm

izađeš van sa satarom, mrkim pogledom i više ti neće nikad doć Very Happy
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 01, 2009 4:18 pm

Emil je napisao/la:
izađeš van sa satarom, mrkim pogledom i više ti neće nikad doć Very Happy

lol! lol! lol!


dobar si.....si to isprobao???
[Vrh] Go down
Lena Reve
Jebač
Jebač
Lena Reve



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptyčet tra 02, 2009 2:55 am

Ignoriranje..Ništa drugo..Kad-tad odustanu..
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptyčet tra 02, 2009 8:18 am

Ljepo je popričat s tim ljudima svatko ima nešto zanimljivo za reć , evo kad sam jednom putovo na konc u zagreb sam imo ugodan razgovor s jednim budistom Very Happy
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptyčet tra 02, 2009 10:32 am

debilana totalna, neš ti meni brainwash sa ti sranjima mrš, iako začudo još nisam imala osobno posla s takvim zagriženim da mi počnu i nametat, osim naravno svoje prešs bake jel....
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptyčet tra 02, 2009 2:04 pm

ma na jedno uho ušlo-na drugo izašlo.....
[Vrh] Go down
učlanih_se_na_forum_O.O
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
učlanih_se_na_forum_O.O



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptyned tra 26, 2009 12:17 pm

Nametanje je nepoštovanje tuđeg izbora.
Uzvraćam istom mjerom.

Živcira me jedna frendica koja svaki put kad kažem 'omfg' (navike, navike) me lupi po ruci, kao kako to možeš govoriti.
Pobožna katolkinja koja bi i mene htjela uvaliti u to, a pije, pljuga, i sl. To, takvu te volim!
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 12:00 pm

Ignorirati, jednostavno.
[Vrh] Go down
nekros
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
nekros



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 12:14 pm

nije mi nikad nitko nametao neku vjeru statijaznam :S i da je :/ dzabe sve. ja neslusam xD
znaci ne da ignoriram, samo neslusam Smile
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 12:51 pm

ma gle
kaj se tiće razgovora s tim ljudima to je apsolutno prihvatljivo
bar vidiš njihove subjektivne stavove i kak žive i kaj rade
mislim meni je to zanimljivo
a opet smatram da ne prisiljavaju nego da nam samo žele prikazati kak je njima
i nije mi ih problem saslušat osim ak fakat tove i seru
al mi je gušt raspravljat s njima taaak da Very Happy
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 12:54 pm

lol, znači i ti njima namećeš svoje mišljenje u raspravi ili? XD
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 12:58 pm

naravno da da
i uvijek ga uzmu u obzir Very Happy

gle ja uživam raspravljat o bilo čemu tak da mi je to zanimljivo
i totalno sam iskrena-ak prihvate super,ak ne jebe se meni
ja sam rekla kaj mislim
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 1:01 pm

ispavak netočnog navoda-ne namećem neg samo lepo i pristojno velim kaj mislim Very Happy
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 2:41 pm

je**m im mater da im je**m.
danas su mi dosli jehovini svjedoci i pet minuta punili glavu s necim sve dok nisam odj***la to i rekla da moram ucit. pa neemrem to podnest, nemrem... nek se nitko ne osjeca uvrijeđeno il kaj ja znam kak al mene je to posteno razivcanilo prijepodne...
tak mi i treba kad nepoznatim ljudima otvaram vrata.
eto kaj mislim o onima koji namecu svoju religiju drugima
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 3:03 pm

Dragon's Child je napisao/la:

tak mi i treba kad nepoznatim ljudima otvaram vrata.

Da nisi slučajno bombone ili brašno uzimala od tih ljudi!!! Da te nisam vidio! Very Happy Very Happy Very Happy
jep
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 3:22 pm

haha bez brige nema sanse da im ikad vise otvorim vrata, sad znam tko su pa... XD
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 4:29 pm

ajde jebote nebudite takve pičkice i pičkaci i izjasnite se nemoralci- a vi nikad nikom niste ništa nametali? Very Happy ne serite, znamo svi da jeste i jesmo jer i ja jesam u pubertetu. i to baš u smjeru religije. falabogu da me prošlo u roku od godine jer sam odbila biti još jedna u nizu u bilo kojem smislu. svi bi vi da je samo vaše jedino ispravno ali se probudite i shvatite da su životi različiti i pustite da taj život i postoji. zamisli da smo svi katolici, da smo svi veoma etički ispravni i moralni, zamislite da svi klečimo u crkvama i plačemo zbog siromaštva koje nam je bog dao a nikom ništa nismo skrivili. Da, to bi bilo jedino ispravno ali upamtite da ljudska rasa kao takva nebi opstala ni godinu dana. ako vjerujete u ono kaj vjerujete bi trebali imati osjećaj različitosti u svijetu i tolerancije za to bez obzira na to kaj ti sad moraš iti kenjat ili jebat se ili kaj ja znam kaj već. i vama bude ta tolerancija jednom u životu itekako trebala a onda će biti prekasno
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Emptysri tra 29, 2009 4:41 pm

oštar jezik za jednog moda hehehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? Empty

[Vrh] Go down
 
Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: