March of the Metallians

...

Početna stranicaPortal forumaCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Cold Snap

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D

PostajNaslov: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:11 pm

Cold Snap je bend iz Varaždina formiran 2003.
2005. izdali su demo "Mea Culpa" a 2007. prvi album "Empty Promises".

Članovi:
Jan Kerekeš
Leo Friščić
Nino Friščić
Denis Roškarić
Zoran Ernoić
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nirnaeth
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:20 pm

To je takav izbljuvak od benda da je to strašno, još dok vidim onaj licemjerni spot u ciganskom naselju dođe mi da povračam jedino gore šta je iz varaždina došlo je onaj pozerski frozen solid

Some people puke semi-digested shit into each other's mouth
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:22 pm

aaaaa
nemoj tak
lol
Cold Snap je stvarno dobar
al fkt
zkj bi spot bil licemjerni?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nirnaeth
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:26 pm

Prvo meni ne valjaju , to je moje osobno mišljenje , preferiram metal

Zašto je spot licemjeran?

u spotu sam vidio puno tužnih lica i puno sranja al nisam vidio da je itko pomogao , jeli itko od tih u ljudi nešto napravio da se to promjeni naravno da nije ,glavno da se raja okupila i snimila se oni su suosjećajni građane ,JESTE KURAC glavno da se igra na kartu suosjećanja

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:32 pm

no gle
to je tvoje mišljenje
očito oh nisi čou jer su dečki odlični
naprave tolko jebenu atmosferu da to nije normalno

a cilj cjelog albuma je iznjeti probleme u svijetu
o tome dal su napravili nkj za te ljude ja ne znam jer nisam informirana o tome

bitna je muzika a oni sviraju
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nirnaeth
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:35 pm

Gledo sam ja njih par puta (nažalost ) live bez brige a što se tiče atmosfere prenese je i halid na ljude pa jeli to mjerilo kvalitete?, probleme u svjetu daj molim te iznose oni toplu vodu

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 1:39 pm

gle
misli kaj hoćeš
imaš to pravo
žal mi je kaj misliš tak o njima al jbga

oni su bar pokrenuli da se nkj događa na metal sceni za razliku od drugih
taaak da
jbga
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Templarius Invictus
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:28 pm

Bio na njima i pokupio par udaraca u razmetačini.
Al sve u svemu, neslusam ih i nisu mi dobri Very Happy Very Happy

Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:31 pm

jaooo
dečki dečki
a jbga
:/
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dragon's Child
Forumska kurva :D

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:35 pm

ja ih nisam cula, nit bila na jednom njihovom koncertu.
al svaka cast i njima i bilo kojem bendu jer treba ulozit puno truda u sviranje, snimanje, izdavanje albuma, itd itd

Your heaven will not receive you
Nobody will believe you
I'm setting the Flame to this House of Dust
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:36 pm

tako je
a ne da se sere po bilo kome ko ima muda nekaj napravit
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dante
forumska pička
forumska pička

PostajNaslov: khm..da...   uto tra 14, 2009 2:42 pm

uglavnom...sam spot bi trebao potaknuti takva razmišljanja, odnosno suosječanje, kojega neki baš i nemaju...što se vidi u ovim postovima...nego..legendo..ajde dođi ti u Varaždin i popravi sve, vidi se da si lajav i da ti to sigurno možeš. Ne znaš situaciju u gradu i samom naselju a možeš lajati. Pas psa pozna. Nadalje, od kud tebi pravo osuđivati nekoga koji se želi izraziti humanitarno. Ne znam od kud si i ne interesira me ali mogu sa sigurnošću reči da sam siguran u to da je u Varaždinu zasigurno bilo više humanitarnih akcija nego u tvom selu. Sam Cold Snap koji ti ovim putem osuđuješ je organizirao "Help fest" gdje se skupljao novac za oboljelu djecu i sl. Dakle, tako dugo dok sam ne uzmeš instrument u ruke i napraviš nešto bolje od Cold Snap-a i Frozen Solid-a, nemoj lajati bzvz...samo ispadaš kao malouman debil...over and out... :F: :F: :F:
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:44 pm

uuuuu
dobro dobro
Very Happy
Fantaaaaač lol
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Templarius Invictus
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:49 pm

Op, op.
Zapravo se slazem sa recenim. Very Happy

Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:51 pm

vidite da sam bila u pravu samo se nisam znala tak dobro izraziti
hahahaah
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Templarius Invictus
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:52 pm

Hm, ne. I dalje ostajem da mi se taj tip muzike ne svida, pa tako ni Cold Snap.
Ali slazem se sa Danteom da je lako srati, a tesko napraviti nesto.

Shadowchild

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:54 pm

pa o tome i pričam
ne mora ti se nekaj sviđat da bi to cjenil
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nirnaeth
Admin

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 2:54 pm

Dante je napisao/la:
uglavnom...sam spot bi trebao potaknuti takva razmišljanja, odnosno suosječanje, kojega neki baš i nemaju...što se vidi u ovim postovima...nego..legendo..ajde dođi ti u Varaždin i popravi sve, vidi se da si lajav i da ti to sigurno možeš. Ne znaš situaciju u gradu i samom naselju a možeš lajati. Pas psa pozna. Nadalje, od kud tebi pravo osuđivati nekoga koji se želi izraziti humanitarno. Ne znam od kud si i ne interesira me ali mogu sa sigurnošću reči da sam siguran u to da je u Varaždinu zasigurno bilo više humanitarnih akcija nego u tvom selu. Sam Cold Snap koji ti ovim putem osuđuješ je organizirao "Help fest" gdje se skupljao novac za oboljelu djecu i sl. Dakle, tako dugo dok sam ne uzmeš instrument u ruke i napraviš nešto bolje od Cold Snap-a i Frozen Solid-a, nemoj lajati bzvz...samo ispadaš kao malouman debil...over and out... :F: :F: :F:

U potpunosti se slažem s ovim što si napisao i totalno sam malouman debil ispo i itekakav šamar popušio , al i dalje mislim da vam muzika nevalja over and out Laughing

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dante
forumska pička
forumska pička

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:06 pm

Niti ti se netreba...kud bi došli muzičari kad bi im bio cilj da se njihova muzika svima sviđa. U ludnicu vjerojatno. No opet, muzika i njezini stilovi te samo slušanje njih je stvar ukusa o kome se ne raspravlja u suštini, a sad...ok..ovo jeje ubiti i sam smisao ovog foruma, a kritika se kao takva uvijek mora prihavtiti, jer te i i ona dobra a i ona loša uvijek tjeraju naprijed. Over and out...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nessa Ireth

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:06 pm

no dobro sad mir.
ja svoje mišljenje neću iznositi o njima
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Bride of the Crimson Sea
Jebač
Jebač

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:12 pm

Dante je napisao/la:

ajme spot je grozan, ma kakvo poticanje suosjećanja, meni bi bilo neugodno tak snimat te jadne ljude i onda to još ovak javno objavit, sramotit već dovoljno jadne i ponižene ljude, užas, ovakva vrsta marketinga i samopromocije mi se fakat gadi, plače mi se. a kaj se tiče same muzike, ni to nije neš posebno, ko da je to pisal miroslav škoro :S
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dante
forumska pička
forumska pička

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:21 pm

[quote]ajme spot je grozan, ma kakvo poticanje suosjećanja, meni bi bilo neugodno tak snimat te jadne ljude i onda to još ovak javno objavit, sramotit već dovoljno jadne i ponižene ljude, užas, ovakva vrsta marketinga i samopromocije mi se fakat gadi, plače mi se. a kaj se tiče same muzike, ni to nije neš posebno, ko da je to pisal miroslav škoro :S

Hahaha...onda ti baš i nisi u muzilkoj branši...ugl...ako je to samopromocija...da se pokušava skrenuti pozornost na socijalnu krizu...onda ne znam...pa gle fakat...udružite se vi dva i sredite to...vidim da ste vi majstori za kritike i probleme..

Vi ne kužite...to su ljudi kojima nije stalo do promocije i marketinga (dumbass)...da im je stalo do toga sihurno ne bi takav spot napravili...prvo posložite misli dečki pa se onda javljajte...

Over and out...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Bride of the Crimson Sea
Jebač
Jebač

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:33 pm

dragi hvala na komplimentu al još uvek mi nije piško izrastao :S
ne znam kolko si ti u muzičkoj industriji ali vjeruj da sigurno iam malo više iskustva s tim nego ti, a ovaj spot je sigurno dno dna haha, tako javno te ljude pokazivat ko da su neke cirkuske nakaze, užas :S
ma kaj nema samopromocije i marketinga hahaha, pa spot vrišti gle nas kak smo suosjećajni, humanitarci, snimamo sirotinju, zabrinuti smo za njih, joj, jao, a kad si tak pametan onda umjesto da tu te ljude javno sramotiš i pokazuješ ih okolo ko neku manekenku il živinu lepo im pomogni, daj siromahu hranu, novac, ponudi mu prenoćište, reci ljudima da ak je netko siromašan da nije šugav a ne ovako srat :S pale
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dante
forumska pička
forumska pička

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:41 pm

moze...ajde daj ti...ne vidim tebe da pomazes..a i da znas tu ekipu znala bi da to nije samopromocija..daj slusaj pjesmu i zamisli se...draga..sumnjam...imam poprilicno iskustva...nemoj se niti truditi...oni jesu suosjecajni draga moja, što potvrđuju vec davno navedeni humanitrani koncerti...vidim da si nasa...kontinentalka...i ne razmem; ako vec imas tolko iskustva, onda sigurno znas kaj je komercijala i kaj se podaje...ti blatis spot da je ovakav i onakav i da je ogavan, dakle nikog da nebi gledal i skidal s neta i sl. , e pa to i nije marketing...malo te kontradikcija drzi vidim...budem te prepustil tvojoj ocito fiktivnoj glazenoj industriji i simslu za izrazavanje...

over and out....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Bride of the Crimson Sea
Jebač
Jebač

PostajNaslov: Re: Cold Snap   uto tra 14, 2009 3:52 pm

Dante je napisao/la:
moze...ajde daj ti...ne vidim tebe da pomazes..a i da znas tu ekipu znala bi da to nije samopromocija..daj slusaj pjesmu i zamisli se...draga..sumnjam...imam poprilicno iskustva...nemoj se niti truditi...oni jesu suosjecajni draga moja, što potvrđuju vec davno navedeni humanitrani koncerti...vidim da si nasa...kontinentalka...i ne razmem; ako vec imas tolko iskustva, onda sigurno znas kaj je komercijala i kaj se podaje...ti blatis spot da je ovakav i onakav i da je ogavan, dakle nikog da nebi gledal i skidal s neta i sl. , e pa to i nije marketing...malo te kontradikcija drzi vidim...budem te prepustil tvojoj ocito fiktivnoj glazenoj industriji i simslu za izrazavanje...

over and out....

striček, nitko ti nije rekel da je spot gadan i odvratan neg da je odvratno to kaj su napravili tim jadnim ljudima :S i kak ti znaš da ga nitko ne bi skidal ni gledal, u današnje vreme ima raznih fetiša haha Rolling Eyes to je najgora vrsta samopromocije i vrištanje gle kak smo suosjećajni, a ne napravi se niš konkretno. i nauči čitat s razumijevanjem, vidim da ti hrvatski baš i ne leži preveć. btw moje područje glazbene industrije je vezano uz klasičnu glazbu a ne wannabe dobar metal tak da mi naj solit pamet. sretno ti bilo u svijetu mašte dečec dragi
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cold Snap   

[Vrh] Go down

Cold Snap
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next