March of the Metallians

...

Početna stranicaPortal forumaCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa

Go down 
Autor/icaPoruka
Templarius Invictus
Admin

PostajNaslov: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   sri tra 29, 2009 3:05 pm

Naslov je zajebancija Very Happy
Jel moguca nova pandemija svinjske gripe?

Dragon's Child
Forumska kurva :D

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   sri tra 29, 2009 3:20 pm

ajkuuuuuula Very Happy
iliti morski ker, a? Very Happy

Your heaven will not receive you
Nobody will believe you
I'm setting the Flame to this House of Dust
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nessa Ireth

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   sri tra 29, 2009 3:20 pm

ma oče, neće sasvim svejedno dok nema mrtvih nikakvih vrsta svinja Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dragon's Child

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   sri tra 29, 2009 3:22 pm

a na tvoje pitanje kaj da ti odgovorim, hm... a ne znam cuj sve je moguce Very Happy

Your heaven will not receive you
Nobody will believe you
I'm setting the Flame to this House of Dust
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nekros

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   čet tra 30, 2009 3:07 am

svejedno Very Happy

njah, nece to do nas Razz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
eradication8

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   čet tra 30, 2009 6:44 am

ja već zaražen Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Korisnički profil
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   čet tra 30, 2009 6:52 am

brijem da do nas neće, al majketi pol meksika ode.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
eradication8

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   čet tra 30, 2009 7:16 am

ak jedeš meksičku hranu također možeš dobit svinjsku gripu Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Emil
Profesionalni pružitelj užitaka :D

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   sub svi 02, 2009 8:50 am

a stalno neke pretnje u kurac! više se ne isplati brinut ta to, svi ćemo jednoga tak i tak pocrkat
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hunnerkongen

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   ned lip 07, 2009 2:47 pm

Evo, pandemija samo što nije krenula. Laughing

Kao što rekoh, ljudi vole prenapuhavati bizarnosti uslijed nedostatka tema i događaja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mile
Opasni ševodeličar :D

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   ned lip 07, 2009 2:52 pm

Pa ne znam što je bizarno u ovoj bolesti, ali istina je da mediji prvenstveno napuhuju takve novosti. Sida je garant bila medijski spektakl, sada je se jedva spominje, iako oboljelih ima više nego ikad, ali eto nesreća je to što je bolest stara vijest.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hunnerkongen

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   ned lip 07, 2009 2:59 pm

Pa mislim ovako, bila je to senzacijonalna vijest o gripi koja se prenosi s životinje na čovjeka, smak svijeta, pomor čovječanstva, nezaustavljiva pandemija. Da bi bilo da je smrtnost 2 %, da toliko zaraženih diljem svijeta su zapravo bili samo ljudi koji su bili u Mexiku, nakraju su vlasti priznale da je pobjego uzgojen virus i za 3 tjedna bilo izmišljeno cjepivo....

Ista priča je bila i sa ptičjom gripom.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mile

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   ned lip 07, 2009 3:09 pm

Gdje su nestale senzacionalne vijesti o slinavki i šapu? O kravljem ludilu? Nema. Prošla senzacija.

Od svih tih spektakularnih bolesti, zaboravio sam kako se zvala bolest koja je krenula sa dalekog istoka, prije nekih 5-6 godina, dakle prije ptičje gripe. Naziv bolesti nije imao životinju u sebi. Ne mogu se sjetit.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Hunnerkongen

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   ned lip 07, 2009 4:02 pm

SARS
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mile

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   pon lip 08, 2009 2:38 am

Točno. Eto kako se zaboravljaju prekjučerašnje vijesti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa   

[Vrh] Go down

Svinjska, ptičija, hrčkova, kravina, ajkulina i dinsinaurisova gripa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.