March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Opeth

Go down 
+8
Amitiel
Sh0guN77
Nirnaeth
Tuonela
Templarius Invictus
Emil
Odin
Dragon's Child
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Opeth - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opeth   Opeth - Page 2 Emptyčet lip 04, 2009 6:13 am

Mile je napisao/la:
Dragon's Child je napisao/la:

A velis imas i koncert? koji? poznatija su im dva dvd-a koje su izdali nakon snimanja koncerata - Lamentations i Roundhouse Tapes.
Lamentations je iz 2003., koncert koji su imali u Engleskoj u Shepherd's Bush Empire-u, svirali su sve pjesme s Damnationa i jos neke stvari s Deliverancea i Blackwater Parka.
Roundhouse Tapes - koncert iz 2006., isto u Londonu, e tam su svirali sve i svasta. legendarne stvari s najstarijih albuma tipa Under The Weeping Moon, pa sve do Ghost Of Perditiona - najnovije pjesme u to doba.

I onda prvo gledas Lamentations koji je fenomenalan koncert. Pa Roundhouse Tapes i skuzis da je taj jos deset puta bolji.

Nabavih Roundhouse Tapes cheers

ajde dojmovi? ^^
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Opeth - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opeth   Opeth - Page 2 Emptyčet lip 04, 2009 6:19 am

Pa ne bih rekao da je RH T deset puta bolji od Lamentacija. Podjednako su kvalitetni, na oba koncerta je vrhunska slika, vrhunski zvuk, Mikael super pjeva, zajebava se tu i tamo sa publikom (ono sa lezbo majcom, hah).
Jedina razlika jest u tome što su se Lamentacije usredotočile na promociju jednog, i kombinaciju dva albuma, dok je RHT presjek svih albuma, ali naravno, kad bi Opeth svirao sve ajmo reći 'zakon' stvari, koncert bi trajao 6 sati Smile
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Opeth - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opeth   Opeth - Page 2 Emptyčet lip 04, 2009 6:25 am

ha dobro, mozda sam se ja naslusala i nagledala lamentationsa vise nego rht-a pa mi se zato rht vise svidja. istina je, i jedan i drugi su podjednako kvalitetni al mislim da je glavna stvar njihov napredak u tih par godina. (lamentations je koncert iz 2003., a rht iz 2006.)

anyway, definitivno se slazem s tim da bi im trebalo kojih 6 sati za odsvirat sve 'zakon' stvari. pa prosjecno bi u sat vremena odsvirali 5-6 pjesama Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opeth - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opeth   Opeth - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Opeth
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Progressive Metal-
Forum(o)Bir: