March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 SF (Znanstvena fantastika)

Go down 
+5
Dragon's Child
metal_warrior
Crobadass
Emil
Lamprophony
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 2:04 pm

Crobadass je napisao/la:
Odin je napisao/la:
nek mi oprosti svako ali Star trek mi je glupost

ko i meni Star Wars Very Happy

Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali novi film je u jednom vikendu zaradil prek 100 mil $ Razz
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 2:06 pm

svaka cast ali ipak je to samo moje mišljenje
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 2:08 pm

Ponavljam, svako ima pravo na svoje mišljenje
Pitanje, spdaju li vampiri pod znanstvenu fantastiku, samo znanost il samo fantastiku? Very Happy
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 2:46 pm

fantastika iliti predaja iz ljudi Very Happy
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 2:47 pm

Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 3:09 pm

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu predobro , Star Wars obožavam mogu gledat uvjek (stara trilogija draža) idealna boja sablja crna s plavim odbljeskom onako tirkiznim svjetlom iznutra crna - da dugo sam razmišljo Very Happy, volim pogledat Star Trek najdraži DS9 zbog rata ! Ovako posada Enterprise , jeste primejtili da je na Star Treku uvjek neka pička Very Happy? ugl volim i Terminatora ,POVRATAK U BUDUĆNOST! kak to niko nije spomeno prejeben serijal šteta šta sad nemamo leteće daske Very Happy i pizze veličine tanjurića koje se ispeku za 5 sec i ogromne su Sad , Stare filmove koje ugl neznam kak se zovu al su mi ostali u sjećanju , ko npr ona dva metalca šta ih posjećuju ljudi iz budućnosti Very Happy nebitno ugl drag žanr


Zadnja promjena: Nirnaeth; uto svi 26, 2009 3:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 3:11 pm

E Povratak u budućnost su mi tri najbolja filma, ali prvi mi je best. Treći ful sjeban
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 3:12 pm

slažem se
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 3:15 pm

dada Very Happy
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 9:03 am

Deep Space 9 je najbolji serijal Star Treka. Ima najviše likova i najkompleksniju radnju.

Ostali trekovi imaju ovakvu radnju :
Istražujemo.
Došli smo do planeta.
Alieni imaju čudnu grbu na čelu.
Prevozimo lijekove ili ambasadore.
Netko je otet ili izaziva rat.
Spriječimo ga.
Slijedeća epizoda slično.

Na DS9 se odpočetka petlja zaplet koji traje do zadnje epizode.

A od Star Warsa mi je bolja ova novija trilogija. Ne samo zbog boljih efekata, već i tu ima političkih spletki i više emocija. Starija trilogija se uglavnom svodi da tučnjavu između dobrih i loših.
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 9:17 am

DS9 i meni rastura, jedini star trek koji me uspio zainteresirati kako tako.

s obzirom da sam dosad pratio samo Oz i The X Files, jos veci uspjeh :p

super mi je to kak velis, kroz cijeli serijal se radnja nadovezuje, otpočetka je malo boring al kad počnu ratovi mi je super. Najbolja epizoda mi je ona di su povezali Roswell s Star Trekom, presmiješno Very Happy
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 11:39 am

Nirnaeth je napisao/la:
POVRATAK U BUDUĆNOST! kak to niko nije spomeno prejeben serijal

joj to sam gledala dok sam bila mala, filmovi moje mladosti Very Happy
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 11:42 am

e to su dobri serijali bili, kao što sam vec rekao
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 12:37 pm

Današnji filmovi su za k
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 1:10 pm

number_two je napisao/la:
super mi je to kak velis, kroz cijeli serijal se radnja nadovezuje, otpočetka je malo boring al kad počnu ratovi mi je super. Najbolja epizoda mi je ona di su povezali Roswell s Star Trekom, presmiješno Very Happy

Prva i pol sezona su išle paralelno sa The Next Generation, koji je tada bio na vrhuncu popularnosti, stoga je ta serija imala primat. A ove slabije sezone su poslužile kao uvod u kompleksnu radnju koja je kasnije uslijedila.
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 1:36 pm

Vidim ja da tu ima Star Trek fanova, ja biti ponosan
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 2:09 pm

je svi ste za DS9 Razz,đubrad Razz
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Emptypon lip 01, 2009 2:12 pm

Ko ti kriv Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SF (Znanstvena fantastika)   SF (Znanstvena fantastika) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
SF (Znanstvena fantastika)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Filmovi, kino, TV-
Forum(o)Bir: