March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 teorije zavjere

Go down 
+5
Odin
shpajzer
Nirnaeth
Nessa Ireth
učlanih_se_na_forum_O.O
9 posters
Autor/icaPoruka
učlanih_se_na_forum_O.O
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
učlanih_se_na_forum_O.O



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri svi 27, 2009 3:44 pm

- šetnja Mjesecom je lažirana
- Lady Di je ubijena od strane Charlesa
- virus svinjske gripe je došao iz laboratorija CIA-e
- JFK je ubijen zavjerom svojih kolega
- Blizanci su srušeni u dogovoru sa Bushem
- religija je velika zavjera još od antičkih vremena

i još mnogo tih stvarčica koje govore kako je naš svijet skovan od strane moćnika poput masona koji kontroliraju svijet. to je ujedino i glavna tema Zeitgeista.

Što vi mislite?
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri svi 27, 2009 4:01 pm

zabolime dok sam ja sa njima Smile

mislim da sve skupa, al sve doslovce kompletno kaj se tiće ovog svijeta u bilo kojem kontekstu, pogledu u bilo kojem području(znači apsolutno sve uključujući, svo postojanje do sad na ovome planetu) je jedno odvratno sranje AKO pojedinac može bit toliko zatucan da ne misli svojom glavom. ako pojedinac misli svojom glavom, svakačast, ako pak je podložan biločemu(ma jebote uključujući i religiju po novom) poistovječen je sa ništicom.
pa sad...
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri svi 27, 2009 4:02 pm

i da nadodam:
ako je podložan čitav svijet i egzistencija nemaju smisla, ako je suprotno, smisao negdje već leži
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri svi 27, 2009 4:37 pm

Ako tako tvrdiš i napadaš egzistenciju koja po tebi kao sama nema smisla što je posve nevezano uz ovu temu zašto si živa?
[Vrh] Go down
shpajzer
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
shpajzer



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri svi 27, 2009 5:39 pm

blizance su srušili židovi (preko 1000 ih je radilo tamo a ni jedan nije taj dan došao na posao, preočito je)

masoni ne kontroliraju svijet već illuminati (:
[Vrh] Go down
učlanih_se_na_forum_O.O
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
učlanih_se_na_forum_O.O



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptyčet svi 28, 2009 1:10 am

hahaha Very Happy

ma mislim da je preočito da su ljudi marionete koji dopuštaju sve i svašta.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptyčet svi 28, 2009 4:46 am

Nirnaeth je napisao/la:
Ako tako tvrdiš i napadaš egzistenciju koja po tebi kao sama nema smisla što je posve nevezano uz ovu temu zašto si živa?

a ti si zaboravil čitat između redova. tj. moji komentari su debelo vezani uz temu. kaj baš moram mrdat o tome kaj je kome i tko napravil? maj eees. mrš Very Happy

a ja sam živa iz svojih razloga a ti si sve do temelja krivo pročital. pročitaj još jednom
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptyčet svi 28, 2009 6:38 am

ma ljudi svi živimo u velikoj laži
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptyčet svi 28, 2009 8:25 am

Slažem se s Odinom. Na mnogim naizgled običnim mjestima se mogu nać jako čudne stvari. Znakovi Illuminata na američkom dolaru, zastava SAD-a vijori na Mjesecu iako je to nemoguće, ma svašta tu ima. Moj dragi Majda i ja jako puno raspravljamo o tome. Čak smo i u Čakovcu našli svakakvih zanimljivih stvari. ^^ Smile
[Vrh] Go down
učlanih_se_na_forum_O.O
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
učlanih_se_na_forum_O.O



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptyned svi 31, 2009 1:21 am

op op.
ma ja ću jednom na mjesec da ja provjerim to čudno strujanje zraka po površini Very Happy
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri lip 03, 2009 2:05 am

sve je to farsa hehe
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri lip 03, 2009 2:46 am

učlanih_se_na_forum_O.O je napisao/la:
- šetnja Mjesecom je lažirana
- Lady Di je ubijena od strane Charlesa
- virus svinjske gripe je došao iz laboratorija CIA-e
- JFK je ubijen zavjerom svojih kolega
- Blizanci su srušeni u dogovoru sa Bushem
- religija je velika zavjera još od antičkih vremena


-čovječanstvo je stupilio u kontakt sa elijenima koji otimaju ljude dok spavaju i turaju im sonde u šupak, al vlasti šute o tome
-virus HIVa je došao iz laboratorija CIA-e
-KGB još uvijek postoji
-hrvatske vlasti su znale gdje je Gotovina
-srpske vlasti znaju gdje je Mladić
-fejzbuk je sredstvo masovne kontrole stanovništva, budući da raspolaže svim podacima ljudi
-Area 51 postoji
-Saddam Hussein je bio CIA-ovac koji je za Amerikance povremeno zveckao oružjem da dokaže američku nadmoć
-SAD zna gdje je bin Laden

Ima takvih teorija urote, al mi se naprosto ne da opterećivati time.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri lip 03, 2009 2:54 am

Mile je napisao/la:


-čovječanstvo je stupilio u kontakt sa elijenima koji otimaju ljude dok spavaju i turaju im sonde u šupak, al vlasti šute o tome
-virus HIVa je došao iz laboratorija CIA-e
-KGB još uvijek postoji
-hrvatske vlasti su znale gdje je Gotovina
-srpske vlasti znaju gdje je Mladić
-fejzbuk je sredstvo masovne kontrole stanovništva, budući da raspolaže svim podacima ljudi
-Area 51 postoji
-Saddam Hussein je bio CIA-ovac koji je za Amerikance povremeno zveckao oružjem da dokaže američku nadmoć
-SAD zna gdje je bin Laden

Ima takvih teorija urote, al mi se naprosto ne da opterećivati time.

za fejzbuk. jebote dobro jutro. naravno svi onako imenom i prezimenom. dobro da si ne stave još i broj gača Very Happy
ma da samo znali šta sve rade preko tih "servisa" hahah.
posebice dok ti navale hakeri. e to su smiješne stvari kako provalit na nečiji msn. trikovi i pol Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
AJ Styles
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
AJ Styles



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri lip 03, 2009 2:57 am

eh meni je zanimljiva teorija zavjere Devida Icke-a za ljude guštere, kao reptilijani da vladaju svijetom...

ugl po meni su sve švabe reptilijani, o kosookima da ne govorim i tak...
[Vrh] Go down
AJ Styles
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
AJ Styles



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri lip 03, 2009 2:59 am

Nessa Ireth je napisao/la:
Mile je napisao/la:


-čovječanstvo je stupilio u kontakt sa elijenima koji otimaju ljude dok spavaju i turaju im sonde u šupak, al vlasti šute o tome
-virus HIVa je došao iz laboratorija CIA-e
-KGB još uvijek postoji
-hrvatske vlasti su znale gdje je Gotovina
-srpske vlasti znaju gdje je Mladić
-fejzbuk je sredstvo masovne kontrole stanovništva, budući da raspolaže svim podacima ljudi
-Area 51 postoji
-Saddam Hussein je bio CIA-ovac koji je za Amerikance povremeno zveckao oružjem da dokaže američku nadmoć
-SAD zna gdje je bin Laden

Ima takvih teorija urote, al mi se naprosto ne da opterećivati time.

za fejzbuk. jebote dobro jutro. naravno svi onako imenom i prezimenom. dobro da si ne stave još i broj gača Very Happy
ma da samo znali šta sve rade preko tih "servisa" hahah.
posebice dok ti navale hakeri. e to su smiješne stvari kako provalit na nečiji msn. trikovi i pol Very Happy Very Happy

ma taj fejz stvarno nije normalan...naravno nemam ga jer smatram da je to za ušljive alternativce i nije uopće za urbane ljude...ugl bedast mi je..

stvarno samo još otisak prsta fali pored imena i prezimena da bi bilo sve u potpunosti za izvršiti nečiju krađu identiteta...
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysri lip 03, 2009 3:09 am

AJ Styles je napisao/la:
eh meni je zanimljiva teorija zavjere Devida Icke-a za ljude guštere, kao reptilijani da vladaju svijetom...

ugl po meni su sve švabe reptilijani, o kosookima da ne govorim i tak...

o tome smo raspravljali na satu politike, sjećam se. zaključili smo da smo svi gušteri Very Happy
[Vrh] Go down
Hunnerkongen
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Hunnerkongen



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptyned lip 07, 2009 2:34 pm

zemlja je ravna ploča Laughing
[Vrh] Go down
učlanih_se_na_forum_O.O
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
učlanih_se_na_forum_O.O



teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Emptysub lip 13, 2009 3:00 pm

o tome ja često razmišljam...
na slikama iz svemira Zemlja je okrugla jer je fotogenična Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





teorije zavjere Empty
PostajNaslov: Re: teorije zavjere   teorije zavjere Empty

[Vrh] Go down
 
teorije zavjere
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Misterije-
Forum(o)Bir: