March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ljeto i vručine

Go down 
+17
number_two
Hunnerkongen
učlanih_se_na_forum_O.O
mrbungle
Nessa Ireth
AJ Styles
Shadowchild
Templarius Invictus
Emil
black_b
Mile
dead eternity
Dragon's Child
Crobadass
metal_warrior
Odin
Lamprophony
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 17, 2009 3:53 pm

prije kojih sat vremena sam se probudila i sve što sam pomislila je : mrzim ljeto i prezirem svakog gada koji sunce voli! FUJ!!
odurno je jebote. ni dan ni jutro ni noć ne valjaju. nemogu živit jebote, nikad u životu ovakve napadaje nisam imala! srce, pluća, srce, pluća i trš, nema Nesse u komi je -.- mrš jebate. na proljeće skoro doživila infarkt šta će sad bit živo me zanima RAWR! bijesna sam na sunce, mrzim sunce i ne želim ga više ikada vidjeti! ne smijem hodati po vani, ne smijem nosom zaviriti kroz prozor i gotova sam u sekundi. jebamu boga, di su sad one kiše lude!!!
[Vrh] Go down
Morticia
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Morticia



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 17, 2009 4:03 pm

obožavan sunce, žegu, vrućinu a i jebeni znoj. draže mi se oznojit nego cilu usranu zimu se smrzavat.
a i uvik iman prednost šta mi je more isprid nosa i uvik se može otić na noćno kupanje, a i po danu se može kvalitetno bućkat u moru cheers
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 17, 2009 4:27 pm

Tovari Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptysub srp 18, 2009 4:56 am

KIŠA JE <3 awwww
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptysub srp 18, 2009 5:07 am

Nessa Ireth je napisao/la:
KIŠA JE <3 awwww
[Vrh] Go down
nekros
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
nekros



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptysub srp 18, 2009 5:11 am

niš ljeto ko ljeto. nevolim ljeto jadno je i tak.na more neidem jer mi se neda i to bi bilo to.
nek ima alkohola.ajd bok
[Vrh] Go down
AJ Styles
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
AJ Styles



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptyčet srp 30, 2009 7:59 am

Mile je napisao/la:
Tovari Rolling Eyes

Blitvari Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptyčet srp 30, 2009 9:22 am

Mile je napisao/la:
Vruće.

Jest.

Jest.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptyčet srp 30, 2009 3:56 pm

Meni je dns bilo odvratno. Pošto ja jedino poslije 7 navečer idem u kratke rukave to je samoubojstvo jebate. Cijeli dan sam u dugim rukavima i dugim hlačama a normalno da nemrem bit u kući zatvorena. Posao čeka. Mrzim mrzim i dalje
[Vrh] Go down
nekros
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
nekros



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 4:14 am

užas- prevruće je.
otopila sam se :S
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 4:24 am

Morticia je napisao/la:
obožavan sunce, žegu, vrućinu a i jebeni znoj. draže mi se oznojit nego cilu usranu zimu se smrzavat.
a i uvik iman prednost šta mi je more isprid nosa i uvik se može otić na noćno kupanje, a i po danu se može kvalitetno bućkat u moru cheers


e to. makar ja nemam prednost kaj se mora tiče, al jebiga sad, ja se zadovoljim hladnom žujom :-)
[Vrh] Go down
Lamprophony
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Lamprophony



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 6:08 am

Isss ja budem izludel radi ovih vručina, samo mi se vrti i slabo mi je, nemam zraka, nemrem spavat, ma mrzim ljeto!
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 12:36 pm

Lamprophony je napisao/la:
Isss ja budem izludel radi ovih vručina, samo mi se vrti i slabo mi je, nemam zraka, nemrem spavat, ma mrzim ljeto!

znam kak ti je -.-
još i niski tlak pa ajd u k -.-
[Vrh] Go down
Morticia
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Morticia



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 2:41 pm

AJ Styles je napisao/la:
Mile je napisao/la:
Tovari Rolling Eyes

Blitvari Rolling Eyes

hvala hvala cheers

e,da
baš odoh na noćno kupanje :F:
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 3:07 pm

Morticia je napisao/la:
AJ Styles je napisao/la:
Mile je napisao/la:
Tovari Rolling Eyes

Blitvari Rolling Eyes

hvala hvala cheers

e,da
baš odoh na noćno kupanje :F:

jel gola?
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Emptypet srp 31, 2009 6:13 pm

Lamprophony je napisao/la:
Isss ja budem izludel radi ovih vručina, samo mi se vrti i slabo mi je, nemam zraka, nemrem spavat, ma mrzim ljeto!


weakling Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljeto i vručine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ljeto i vručine   Ljeto i vručine - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Ljeto i vručine
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Svakodnevnica-
Forum(o)Bir: