March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 King Diamond

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Morticia
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Morticia



King Diamond Empty
PostajNaslov: King Diamond   King Diamond Emptypet srp 03, 2009 4:02 pm

vidim da nema topica pa....

King Diamond 255_logo

Heavy metal ( ponekad svrstavan i u black metal ) glazbenik iz Danske. Punim imenom Kim Bendix Petersen. Također i poznat kao frontman benda Mercyful Fate, te istoimenog benda King Diamond.

Svaki album ovog benda/glazbenika je napravljen tako da je to u cijelosti jedna priča.
Oni koji slušaju znaju o čemu pričam, svi ostali nećete falit ako poslušate poneki od albuma (preporučam Abigail) i popratite lyricse.

Diskografija:
(samo studijski albumi)

* Fatal Portrait (1986)
* Abigail (1987)
* "Them" (1988)
* Conspiracy (1989)
* The Eye (1990)
* The Spider's Lullabye (1995)
* The Graveyard (1996)
* Voodoo (1998)
* House of God (2000)
* Abigail II: The Revenge (2002)
* The Puppet Master (2003)
* Give Me Your Soul... Please (2007)
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



King Diamond Empty
PostajNaslov: Re: King Diamond   King Diamond Emptypet srp 03, 2009 4:04 pm

legenda i samo legenda...mercyful fate također...kako smo ga zaboravili-svaka cast Morticia
[Vrh] Go down
Morticia
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Morticia



King Diamond Empty
PostajNaslov: Re: King Diamond   King Diamond Emptypet srp 03, 2009 4:09 pm

a i ja san gledala u nevjerici kako ga nema...
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




King Diamond Empty
PostajNaslov: Re: King Diamond   King Diamond Emptypet srp 03, 2009 4:49 pm

Morticia je napisao/la:
a i ja san gledala u nevjerici kako ga nema...


Primjetit ćeš još dosta toga ali psssst Very Happy


Najbolji solo izvođač meni opčenito usto i vrlo inteligentan Very Happy završit medicinu i kemiju nije lako

frajer ima nevjerojatan koncept album koji zapanjuje kako čitaš lyricse pjesme od pjesme vodi te kroz priču

(uzmimo u obzir da je dosta toga uzeto iz stvarnih događja npr album "The Eye" u kojem govori kako je pop
silovo male klinke.....) genijalac , usput nije ni čudo da se ekipa iz metalike usrala kad je čitala njegovu knjigu s lyricsima

njegovi angažmani na klavijaturama tolko spooky da bi temu moglo držat samo to bez ikojih dodataka sastrane da
proizvedu sablasnu atmosferu


e btw dosta ljudi zaborave spomenut genijalca Andy LaRocquea koji jede gitaru Very Happy

malo sam rezo jer sam se previše raspiso al snaćete se xD
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



King Diamond Empty
PostajNaslov: Re: King Diamond   King Diamond Emptypet srp 03, 2009 5:30 pm

Nirnaeth je napisao/la:
Morticia je napisao/la:
a i ja san gledala u nevjerici kako ga nema...


Primjetit ćeš još dosta toga ali psssst Very Happy


Najbolji solo izvođač meni opčenito usto i vrlo inteligentan Very Happy završit medicinu i kemiju nije lako

frajer ima nevjerojatan koncept album koji zapanjuje kako čitaš lyricse pjesme od pjesme vodi te kroz priču

(uzmimo u obzir da je dosta toga uzeto iz stvarnih događja npr album "The Eye" u kojem govori kako je pop
silovo male klinke.....) genijalac , usput nije ni čudo da se ekipa iz metalike usrala kad je čitala njegovu knjigu s lyricsima

njegovi angažmani na klavijaturama tolko spooky da bi temu moglo držat samo to bez ikojih dodataka sastrane da
proizvedu sablasnu atmosferu


e btw dosta ljudi zaborave spomenut genijalca Andy LaRocquea koji jede gitaru Very Happy

malo sam rezo jer sam se previše raspiso al snaćete se xD

Ej ej, u Heavy-u malo toga fali. Popunio sam podforum sa imenima a ove nepoznate necu jos otvarati jer ne vidim bas neki interes.
Sta se tice King-a ovaj klipan gore Nirn mi rekao da ga ne postam Very Happy
Đukac Very Happy
Čitao negdje da će bit film prema albumima ili neka mini-serija. Sad ko bi znao.
Nadalje, meni najdraži alum je Them ^^ Rull jebi mu mater.
King, mi je jedan od omiljenih genijalaca u Metal glazbi, čitao sam mnogo o njemu, gledo intervju i o čovjeku imam samo riječi hvale.
Kvocijent inteligencije mu je onako uber visok, textopisac kakvog svijet rijetko susreće.
U Mercyful fate-u mi je također prejeben.
Isprva ga nisam mogao probaviti zbog stila pjevanja a cim sam dule ga slusao to sam vise svrsavao na njegove pjesme ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





King Diamond Empty
PostajNaslov: Re: King Diamond   King Diamond Empty

[Vrh] Go down
 
King Diamond
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Diamond Head

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Heavy Metal-
Forum(o)Bir: