March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koje ste vjeroispovjesti?

Go down 
+22
metal_warrior
Shadowchild
Dragon's Child
Nargoo
black_b
mrbungle
Bride of the Crimson Sea
Deadnight Warrior
Hellraiser
Mortiis
gone-with-the-sin
shpajzer
Nirnaeth
eradication8
Emil
Rosemary_Succubus
Nessa Ireth
Kr0n
dead eternity
Crobadass
Odin
Templarius Invictus
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptysub svi 02, 2009 10:40 am

jeste vi kreteni opće skužili da ovo nije pentagram e -.-
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptysub svi 02, 2009 10:44 am

ma ko nebi skužil bogte, pa i piše za one ćorave još ispod:D
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 5:13 am

Nargoo je napisao/la:
pričaš iz iskustva?

iz iskustva ne ali sam viđala svašta Very Happy
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 6:07 am

meni ovo nema smisla
niš nije nespojivo i to je stvar nečijeg ukusa

bitna je MUZIKA koju slušaš sad ti možeš ne znam bit dobra i loša osoba da slušaš black a možeš bit i bilo kakve vjere
stvar je ukusa

a i malo liberalnost ti natterfrost ne bi škodilo
pošto si ti tolko čru mislim da bi te i onda trebal boleti k za druge a ne da sereš po tome
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 8:38 am

Shadowchild je napisao/la:
meni ovo nema smisla
niš nije nespojivo i to je stvar nečijeg ukusa

bitna je MUZIKA koju slušaš sad ti možeš ne znam bit dobra i loša osoba da slušaš black a možeš bit i bilo kakve vjere
stvar je ukusa

a i malo liberalnost ti natterfrost ne bi škodilo
pošto si ti tolko čru mislim da bi te i onda trebal boleti k za druge a ne da sereš po tome
svaka cast curo
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 11:21 am

Odin je napisao/la:
Shadowchild je napisao/la:
meni ovo nema smisla
niš nije nespojivo i to je stvar nečijeg ukusa

bitna je MUZIKA koju slušaš sad ti možeš ne znam bit dobra i loša osoba da slušaš black a možeš bit i bilo kakve vjere
stvar je ukusa

a i malo liberalnost ti natterfrost ne bi škodilo
pošto si ti tolko čru mislim da bi te i onda trebal boleti k za druge a ne da sereš po tome
svaka cast curo

Pametna je ona Very Happy
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 11:38 am

znam ali mi je žao da ulazi se u konflikt radi gluposti, meni su tu svi isti i ako se ne možemo ponašati kao ljudi ja cu otici, ne moram ja izigravati ovdje redara.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 11:55 am

Odin je napisao/la:
znam ali mi je žao da ulazi se u konflikt radi gluposti, meni su tu svi isti i ako se ne možemo ponašati kao ljudi ja cu otici, ne moram ja izigravati ovdje redara.

drugačije im neće bit zabavno ko šta vidimo iz priloženog. Very Happy
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 12:25 pm

Nessa potpisujem

a gle
to je i bit foruma
rasprava
taaak da

istina da su neki tu malo pretjerali al kaj
treba im se dat do znanja da se tak ne bi trebali razgovarati
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyned svi 03, 2009 12:54 pm

inače da se razumijemo- na ovoj temi smo bile brisane rose i ja jer smo "kaoti oftopičarile" kaj nije istina a jebote da se sad tu svi natežete oko pripičkeljene dosade oko jednog jebenog raspravljanja o tome ko kaj nosi, di se urezuje i kaj sluša upakirano u jedno s onim u kaj se vjeruje. pitanje je koje ste vjeroispovjesti ali naravno ovo je današnja etika. tak da jebovasbog jedite hranu za štakore Very Happy
takoc Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 2:46 am

Da, spuštate mi ono, pravo. Not.
Nirnaeth, nemaš ništa za reći? To sam i mislio.

Liberalnost? Mala zabij si ju znaš gdje.

Definitivno se slažem s kr0nom, pravite neki čru metal forum a onda se čudite kada čujete istinu. I zašto ste obrisali njegove postove, zar istina toliko jako boli?

Ako ste vi pozeri, ne znači da su i svi ostali. Fakat ne vidim poantu metal foruma čiji admini ismijavaju određene pod-subkulture i furaju spiku "ako sam ja pozer - i ostali su". Oko toga se vrte i svi vaši "poklopi".

Kršćanstvo i black metal zajedno - debilnost. Onda također nisi niti pravi kršćanin. Ispadaš kao vrlo površno biće koje sve radi samo tako, preko kurca, bez ikakve dubine.
Ne znam koliko inteligentan moraš biti da smatraš kako je najveća glupost napisana na internetu kako black metal i kršćanstvo ne idu zajedno. Ne želim niti znati.

Spominjete sotonizam, gdje sam napisao da sam sotonist? Problem je vratiti par stranica teme unazad i pročitat šta piše jel, predobre spustove imate pa ih morate odmah postat da ne zaboravite.

Pa vi sad brišite šta hoćete.
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 3:58 am

isus Ne brini, dijete, sve ce ti biti oprosteno.






PS: Nisi primjetio da si ti jedini koji misli da su krscanstvo i BM zajedno debilizam? Dakle, ako si jedini, onda je ocito problem u tebi..
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 5:01 am

Ček, BM i krščanstvo zajedno?
Zar ne postoji i BM koji govori o prirodi, prošlosti, osječajima i sličnome?
Postoji jeld?
Pa zašto onda nebi moglo ići skupa BM i krščanstvo?
Zar prema tvojem mišljenju nebi trebalo biti ni jednog katolika u metalu?
Trebali bi svi biti ateisti ili sotonisti? (jer 90% bendova ima barem 1 pjesmu sa tematikom okultnog)
Na što ti briješ? Da ako si BM moraš biti uber veliki sotonista? Pljuvati po Isusu i slično i time misliš nešto dokazati? U krivu si, to je samo dokaz da si primitivan i da ne možeš tolerirati drugačije strane i poglede.

Kr0nov post sam izbrisao jer je vrijeđao a ne diskutirao! Smile

Natte, gledaj, debilni čr00 pojam je došao od takvih kao što si ti, nitko nemoze znati sve o jednom pravcu, bas nitko, uvjek ima nesto drugo, nesto sto ti je nepoznato.
A u tvom pravcu nepoznanica ti je BM i krščanstvo.
Što misliš ako je jedan Varg zapalio crkve, pravio sranja i slične pizdarije da to okarakterizava cijeli žanr?
Samo da te podsjetim, ti nisi u jebenoj Skandinaviji. Zivis u Hrvatskoj. Nemozes imati isto misljenje kao Skandinavci jer se tvojim predacima to nije dogodilo sto se njima. Zapamti Iliri su prihvatili Krščanstvo kao svoju religiju, nije im bila nametnuta kao skandinavcima.

Ako već imaš TI tako površno mišljenje na svijet, onda postani peder, Ghaal jest, zasto nebi bio i ti, da budes onako čr00. Spali 3-4 crkve, hajde, nemaš muda a?
Čovječe, pa ti NISI true. Very Happy

Uostalom, lijepo su momci iz Venom-a rekli: Black Metal ne postoji Wink
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 5:06 am

Templarius Invictus je napisao/la:

Uostalom, lijepo su momci iz Venom-a rekli: Black Metal ne postoji Wink

Drito.
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 5:52 am

aj da se i ja oglasim tu...
uglavnom, serete ga svi uzduž i poprijeko, al zaboli me, nek sluša ko kaj hoće i bude kaj hoće i za to me tak nije briga... al da je ahm, unblack metal, debilizam, JEST!

požderite se, aj bok.
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 6:05 am

i onda meni neko ide reć da su metalci open minded i da nisu primitivni. jebote ko je primitivniji od nas.
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 8:37 am

black_b je napisao/la:
aj da se i ja oglasim tu...
uglavnom, serete ga svi uzduž i poprijeko, al zaboli me, nek sluša ko kaj hoće i bude kaj hoće i za to me tak nije briga... al da je ahm, unblack metal, debilizam, JEST!

požderite se, aj bok.

Meni je npr. Black Metal (govorimo o imageu, tematici i slicno, ne o glazbi!) totalni debilizam, ali je to moje misljenje i necu ga nametnuti nikome.
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 9:06 am

Nattefrost je napisao/la:
Da, spuštate mi ono, pravo. Not.
Nirnaeth, nemaš ništa za reći? To sam i mislio.

Liberalnost? Mala zabij si ju znaš gdje.

Definitivno se slažem s kr0nom, pravite neki čru metal forum a onda se čudite kada čujete istinu. I zašto ste obrisali njegove postove, zar istina toliko jako boli?

Ako ste vi pozeri, ne znači da su i svi ostali. Fakat ne vidim poantu metal foruma čiji admini ismijavaju određene pod-subkulture i furaju spiku "ako sam ja pozer - i ostali su". Oko toga se vrte i svi vaši "poklopi".

Kršćanstvo i black metal zajedno - debilnost. Onda također nisi niti pravi kršćanin. Ispadaš kao vrlo površno biće koje sve radi samo tako, preko kurca, bez ikakve dubine.
Ne znam koliko inteligentan moraš biti da smatraš kako je najveća glupost napisana na internetu kako black metal i kršćanstvo ne idu zajedno. Ne želim niti znati.

Spominjete sotonizam, gdje sam napisao da sam sotonist? Problem je vratiti par stranica teme unazad i pročitat šta piše jel, predobre spustove imate pa ih morate odmah postat da ne zaboravite.

Pa vi sad brišite šta hoćete.

Brate sorry ali nemoj više ovako da napišeš-molim te ljepo-svi smo ovdje da se družimo i nek tako ostane, još jedna opaska sa strane takve stvari ja cu te osobno brisati-ok....idemo dalje ko normalni ljudi. Ovo je forum da se istomišljenici sastanu a ne da se međusobno jebemo, pa nije cudo da se drugi ismijavaju sa metalcima kad se međusobno jebemo. Nemoj ovo shvatiti kao kritiku jer sve vas poštujem ali neke stvari necu dozvoliti. Idemo dalje
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 9:22 am

Nattefrost je napisao/la:
Da, spuštate mi ono, pravo. Not.
Nirnaeth, nemaš ništa za reći? To sam i mislio.

Liberalnost? Mala zabij si ju znaš gdje.

Definitivno se slažem s kr0nom, pravite neki čru metal forum a onda se čudite kada čujete istinu. I zašto ste obrisali njegove postove, zar istina toliko jako boli?

Ako ste vi pozeri, ne znači da su i svi ostali. Fakat ne vidim poantu metal foruma čiji admini ismijavaju određene pod-subkulture i furaju spiku "ako sam ja pozer - i ostali su". Oko toga se vrte i svi vaši "poklopi".

Kršćanstvo i black metal zajedno - debilnost. Onda također nisi niti pravi kršćanin. Ispadaš kao vrlo površno biće koje sve radi samo tako, preko kurca, bez ikakve dubine.
Ne znam koliko inteligentan moraš biti da smatraš kako je najveća glupost napisana na internetu kako black metal i kršćanstvo ne idu zajedno. Ne želim niti znati.

Spominjete sotonizam, gdje sam napisao da sam sotonist? Problem je vratiti par stranica teme unazad i pročitat šta piše jel, predobre spustove imate pa ih morate odmah postat da ne zaboravite.

Pa vi sad brišite šta hoćete.

1.Nakon onog što su ti drugi rekli jeli moj komenttar uopće bio potreban?

2. Njegov post je pobrisan zato što je to prešlo neku granicu kulture

3.Frajeru balav si kolko i ja vidit ćemo za 5 godina dali ćeš i dalje furat grim spike ili će shvatit da se pičke ne pale na metalce pa otić cajke slušat,

4 .Evo samo za tebe sam otvorio 6 bendova u blacku da ti dokažem da black metal i krščanstvo idu zajdno ,

rado bi ti sve detaljnije opisao ali činiš mi se beznadan
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 9:29 am

black_b je napisao/la:
aj da se i ja oglasim tu...
uglavnom, serete ga svi uzduž i poprijeko, al zaboli me, nek sluša ko kaj hoće i bude kaj hoće i za to me tak nije briga... al da je ahm, unblack metal, debilizam, JEST!

požderite se, aj bok.

Is tvog kuta gledano , ja neću reć da je "true satanic.......bm" bezveze jer nije al seko jebmu miša živiš u 21 stoljeću ko misli te spike gutat i tako "živit" stvarno je na razini čobana koji jebe ovce, to je sve furka u bm ko da se natjeću ko će izgledat više evil
, a i ovo šta kažu gore, i iz Venom da bi se to trebo nazvat i corps paint metal , btw sumljam da se ekipa iz dimmu borgira klanja sotoni i te spiek koje furaju dok je unblack bar iskren za razliku od ostalih a to poštujem više od svega ,
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 10:05 am

NE VRIJEDI VIŠE O TOME RASPRAVLJATI...IDEMO NAZAD NA TEMU
jebote ovaj f ce mi odnijeti živce
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptypon svi 04, 2009 10:17 am

Zaljučavam temu do daljnjega!
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptyčet svi 14, 2009 12:38 pm

Kr0n je napisao/la:
Rosemary_Succubus je napisao/la:
Wiccan,ilitiga pogan ali nije to religija cheers

da nije mozda "Wicca" ?
btw, to je moderna religija.

Pojam Wiccan označava pripadnika Wicce. Wink
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptysub svi 16, 2009 6:03 am

metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
Rosemary_Succubus je napisao/la:
Wiccan,ilitiga pogan ali nije to religija cheers

da nije mozda "Wicca" ?
btw, to je moderna religija.

Pojam Wiccan označava pripadnika Wicce. Wink

skužio sam. da.

to je najjača religija ikad.
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Emptysub svi 16, 2009 6:10 am

Nirnaeth je napisao/la:
black_b je napisao/la:
aj da se i ja oglasim tu...
uglavnom, serete ga svi uzduž i poprijeko, al zaboli me, nek sluša ko kaj hoće i bude kaj hoće i za to me tak nije briga... al da je ahm, unblack metal, debilizam, JEST!

požderite se, aj bok.

Is tvog kuta gledano , ja neću reć da je "true satanic.......bm" bezveze jer nije al seko jebmu miša živiš u 21 stoljeću ko misli te spike gutat i tako "živit" stvarno je na razini čobana koji jebe ovce, to je sve furka u bm ko da se natjeću ko će izgledat više evil
, a i ovo šta kažu gore, i iz Venom da bi se to trebo nazvat i corps paint metal , btw sumljam da se ekipa iz dimmu borgira klanja sotoni i te spiek koje furaju dok je unblack bar iskren za razliku od ostalih a to poštujem više od svega ,

S ovime se potpuno slažem.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Koje ste vjeroispovjesti?
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Reklame koje ubijaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: