March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Cradle of Filth

Go down 
+12
Mile
Nirnaeth
Templarius Invictus
metal_warrior
eradication8
Amitiel
Shadowchild
Lena Reve
dead eternity
Nessa Ireth
Odin
Rosemary_Succubus
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet oľu 19, 2009 2:20 pm

Dakle Dani i ekipa. Više manje znadete albume ove megapopularne grupe, pa ih nema smisla nabrajati, a pogotovo nema smisla nabrajati članove, jer se mijenjaju gotovo svake godine. Samo je Dani isti od početka. Koliko god ovaj bend bio odbojan nekima jer je COF 'gej bend', smatram da se radi o jednom od najpoznatijih i najboljih metalnih bendova. Više preferiram njihove ranije radove koji su simfoničniji, melankoličniji i bijesniji (ako se slažete). Zadnjih par albuma mi je isto ok, pogotovo sa produkcijske strane, no bend se više koncentrirao na tehnički dio izvedbe pjesama, što ima svoje draži, no meni nekako nije sjelo. Možda mi je prijelomni album 'Damnation and a day', nakon kojeg su pjesme izgubile tu prepoznatljivu COF melankoličnu bjesnoću.

Vaše mišljenje?


PS, ovo je pod nesortiranim metalom jer se ipak radi o kombinaciji blacka, gothica, nekog ekstremizma i gej pokreta.
Razz
[Vrh] Go down
Rosemary_Succubus
Drkađija
Drkađija
Rosemary_Succubus



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet oľu 19, 2009 2:42 pm

Midian je odličan i još neki stariji albumi ali Dani kvari imiđ cjelom bendu.
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet oľu 19, 2009 3:22 pm

dobri sa prva dva , ali sad ne osuđujem izgled-bili su nešto što je falilo na na metal sceni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet oľu 19, 2009 4:26 pm

Izgled? Pa zbog tog njihovog sadomazo kožnjak imidža im neki prigovaraju da su gej (prvenstveno mislim da se radi o njubriderima). Ali nema veze, neka Dani pokazuje svoje ispirsane i istetovirane bradavice, dok god dobro zvuče. I dok god se u pozadini žena migolji u kavezu. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptypet oľu 20, 2009 2:16 am

stariji albumi oke al nikako mi se ne sviđa više taj vrištavi vokal. al eto čuda: kad imam mengu i one strašne strašne bolove(jeldabog ja imam prestrašne da se onesvještavam:S) upalim nekaj njihovo starije to se ublaži i uspijem zaspati. e to je čudo Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysub oľu 21, 2009 6:52 am

Miki je napisao/la:
Dakle Dani i ekipa. Više manje znadete albume ove megapopularne grupe, pa ih nema smisla nabrajati, a pogotovo nema smisla nabrajati članove, jer se mijenjaju gotovo svake godine. Samo je Dani isti od početka. Koliko god ovaj bend bio odbojan nekima jer je COF 'gej bend', smatram da se radi o jednom od najpoznatijih i najboljih metalnih bendova. Više preferiram njihove ranije radove koji su simfoničniji, melankoličniji i bijesniji (ako se slažete). Zadnjih par albuma mi je isto ok, pogotovo sa produkcijske strane, no bend se više koncentrirao na tehnički dio izvedbe pjesama, što ima svoje draži, no meni nekako nije sjelo. Možda mi je prijelomni album 'Damnation and a day', nakon kojeg su pjesme izgubile tu prepoznatljivu COF melankoličnu bjesnoću.

Vaše mišljenje?


PS, ovo je pod nesortiranim metalom jer se ipak radi o kombinaciji blacka, gothica, nekog ekstremizma i gej pokreta.
Razz

mikica, milojko, mile; zbog ovog imaš pivu od mene! najkorektniji post kojeg sam vidio od tebe I love you

dakle, ovo mi je u zadnje vrijeme definitivno najdraži bend. uživam jednako u starim i novim albumima, divim se danijevom vokalu i allenderovoj domišljatosti kao i svim dosadašnjim bubnjarima (Laughing) i jedva čekam koncert Embarassed


EDIT: jaao, sorry, sokić! Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysub oľu 21, 2009 7:08 am

Sokić, kakva piva čoeče. Ja sam alhoholfrei.
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysub oľu 21, 2009 9:20 am

kredli su cirkus. deni je miđit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysub oľu 21, 2009 9:59 am

dead eternity je napisao/la:
kredli su cirkus. deni je miđit.
Cradle of Filth L258acb775df24e6bb42a35
[Vrh] Go down
Lena Reve
Jebač
Jebač
Lena Reve



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysub oľu 28, 2009 2:14 am

Midian i Nymphetamine! cheers
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyuto tra 14, 2009 1:01 pm

ovaj bend mi se nikak ne sviđa
sponz metal
ste čuli Dania na live koncertima?
sry,al to nije muzika
[Vrh] Go down
Amitiel
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Amitiel



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyuto lip 02, 2009 5:08 pm

potpisujem
presmjesni su... misLim, katastrofa.. live zvuce ocajno. rekla sam frendu da nejde jer bude mu zal. dosel doma drugi dan: bezveze je bilo. steta kaj sam isel
ma neeeee.. opce mu nisam rekla.. -.-
totalni cirkus iz sebe rade, ajd da znaju svirati... XD
ovak su mi jednostavno smjesni..
i Dani nema pojma XD
nymphetamine je jedina dobra stvar i to sam zbog ove australke Very Happy
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 2:03 am

sve kasnije je u onoj stvari-pocetak je za pohvaliti
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 10:31 am

tonight in flames!
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 12:47 pm

Ahahahahahahahahahahahahahahahaha. Njubare jedne.
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 1:15 pm

Ne motaj ti blekeru nosis prisivac od njih xD

Hahahahahah, ,,blekeru'' Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 2:05 pm

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Very Happy šta će ti sad cura reć xD
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 2:53 pm

:O omg ubi ga! :O
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 3:56 pm

Ne spemajte na mom topicu
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptysri lip 03, 2009 11:35 pm

Nirnaeth je napisao/la:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Very Happy šta će ti sad cura reć xD

vidjeh ja to i niš nebum rekla, al pametnije mu bude da taj prišivač zamjeni s onim od Gorgorotha ak niš drugo... ^^ Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet lip 04, 2009 2:42 am

meni su seksi barem bitter... i midian.

brings back the old times, eh...sjecam se dok je u čakovcu u pasažu gore još bil cd shop pa smo balavci meglić i ja išli tam i tjerali stričeka kaj bude nam pustil krulti en d bist malo kaj bumu slušali Very Happy

onda je stričo za 50 kuna pristal kaj sam sprži. koji gad e, prodaval je original cd-e al ak neko nije imal pare za to onda mu je sprzil v pol cene. nama bilo bitno da mi albuma imamo Razz

prije nek neko veli kak smo gej bili treba se sjetiti da dsl v ono vrijeme nije postojal kod nas, niti torrenti, niti blogovi s muzikom, sve kaj smo imali je bil 56k modem koji se spajal na net s brzinom od 40k ako si imal i telefona zaštekanoga ;-(


ah nostalgija. još uvek negde iam majcu od bitter suites to succubi, cela strgana, isprana, zmazana, al tak i treba biti metal majca Razz

kak god, bend s kojim me dost uspomena veže, i još dan danas mi poskoči heartbeat dok čujem neš tipa principle of evil made flesh, black godness rises il torture soul asylum Smile
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet lip 04, 2009 7:28 am

Pa da, a šta ti znaš zaš sam ja reko njubare jedne?Buci, buci Žohar. Very Happy

Inače tu je rupa na jakni di je prišivač, i neću ga maknut, ima jedna pjesma koja mi je predobra i vi tu nemožete ništa. Razz
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet lip 04, 2009 7:57 am

e prišivači i rupe, poznato mi je!

moja sepultura Smile)
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet lip 04, 2009 8:38 am

kad je rupa baci to umjesto da stavljate čudljive prišivače Very Happy
dobro protiv sepulture nemam nikaj.
zapravo imam.
pošto ni cof ni sepultura danas definitivno ne valjaju
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Emptyčet lip 04, 2009 9:27 am

Nessa Ireth je napisao/la:
kad je rupa baci to umjesto da stavljate čudljive prišivače Very Happy
dobro protiv sepulture nemam nikaj.
zapravo imam.
pošto ni cof ni sepultura danas definitivno ne valjaju

Bacit kožnjak star 35 godina? Khm, i ne baš.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cradle of Filth Empty
PostajNaslov: Re: Cradle of Filth   Cradle of Filth Empty

[Vrh] Go down
 
Cradle of Filth
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Nesortirani metal-
Forum(o)Bir: