March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 paranormalno

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 4:56 pm

dakle, paranormalno. znamo da je čudno, neobjašnjivo i često puta čovjeku stvara jezu u kostima. pa, jeste li se ikada susreli s time, kakvi su doživljaji, iskustva, zašto, kako, gdje?

mislim, ovo je usput pitanje, iako ima nekih poveznica al ono, ne baš, volite li metafiziku? ikad razmišljali o njoj?
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 5:12 pm

susreo sam se sa paranormalnim pojavama, nebi htio o tom.
volim metafiziku i proucavam je ovak u slobodno vrijeme. citam clanke i tako.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 5:56 pm

Kr0n je napisao/la:
Miki je napisao/la:
Kak su onda vatra i voda razine svijesti; nije mi to jasno?

(I ne, takvo pitanje nije offtopic.)


da.. hm. krivo si shvatio. naime, prvi denzitet (razina svijesti;postojanja) je početna faza kreacije. Dakle u njega spadaju svi materijali, kristali. ali ga obično čine : voda vatra zrak i zemlja.
kako bih ti rekao. voda je na neki naćin živa, samo je mi nemožemo percipirati. isti slučaj je sa vatrom. trebali bi se prebacit na topik "paranormalno" (koji uključuje i metafiziku) x)

Eto tu se prebacujemo glede ove teme. Odakle je to? Ovo sa osnovnim elementima se ponavlja u dosta religija, ali ovaj termin denzitet, kao i pojam čovjeka kao nekog višeg denziteta, prvi put čujem. Tj vidim.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:03 pm

tko bi znao. možda čari interneta a tu savjetujem mladog znatiželjnog krona da ne istražuje internet puno jer je definitivno nepovjerljiv tako da lijepo tapkaj u knjižnicu i tamo pronađi literaturu. barem je povjerljivija od ove s neta. a s neta dal je povjerljiva il ne, vjeruj da to dobro znaju ljudi kojima je to u struci hehe
ajd evo topli savjet a sad se bacajte na raspravu davidim ja to
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:28 pm

sve se veže od nama poznatih stvari do onih totalno nepoznatih. i sve ima svoju svrhu.

vjerujem da se vi niti bilo tko na ovom forumu nikad nije pitao kako ovaj cijeli univerzum funkcionira. kao sto sam napomenuo.
prvi denzitet (voda vatra zrak i zemlja)
drugi denzitet (životinjski i biljni svijet)
treči denzitet (čovječanstvo, ljudi, entiteti)

mi. ljudi, crpimo energiju iz doljnja dva denziteta: pijemo vodu, koristimo vatru, zemlju, udišemo zrak. Jedemo biljke i životinje jer se tako hranimo odnosno uzimamo energiju iz nižih denziteta. to nama daje prednost.
i sada.. ako životinje piju vodu, a mi jedemo životinje tko jede nas? dakle hoću reći da mi nismo na vrhu "hranidbenog lanca" jer hranibeni lanac nema kraja. več sve ide u ciklusima.

ta tri denziteta nalaze se u jednom te istom realitetu. dok četvrti, nama totalno nepoznati denzitet je viša vibracijska frekvencija i zbog toga se nalazi u drugačijem realitetu ili drugačijoj dimenziji. stanovnici četvrtog denziteta su ajmo reč "vanzemaljci" koji mogu biti u fizičkom obliku ili po potrebi i eteričkom (materijalnom) obliku. bića u četvrtom denzitetu postoje dva polariteta OPS (opredjeljeni prema sebi) i OPD (opredjeljeni prema drugima)

OPS manipulira, izvlači, isisava energije iz nižih i istih denziteta, a OPD daje, pomaže drugima u napretku i ne miješa se u slobodnu volju entiteta. U četvrtom denzitetu napokon vidimo pravi izgled našeg univerzuma. Zvjezde i planeti su portali između raznih denziteta. I tamo napokon uvidimo da ne postoji linearno vrijeme.

sve ima svoj smisao.


Zadnja promjena: Kr0n; ned tra 26, 2009 7:16 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:39 pm

a da o tome se radi. btw ne pričaj šta se tko pitao il ne pitao, tu nemaš prava jer nikom ne stanuješ u mozgu Very Happy sry.
a da smo na vrhu hranidbenog nismo, da. tko jede nas? ljudi jedu ljude na neki način, samo ne na doslovni a imaš i na doslovni. jednu nas grinje i moljci, bakterije. i to se može uzeti u obzir. a sad vanzemaljci. ne moraju nas oni jesti Very Happy ovo je brutalno lol
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:45 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
a sad vanzemaljci. ne moraju nas oni jesti Very Happy ovo je brutalno lol

hahahaah XD


Zadnja promjena: Kr0n; pet srp 03, 2009 6:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:48 pm

dakle. ovako.

da nastavim..

Stanovnici 4. denziteta se koriste svim zakonima 4. denziteta, a mogu se "kretati" bez problema našim 3. denzitetom. Mi smo kao voda koju pije npr. krava, ili krava koju uzgajaju ljudi... ili ljudi koje koriste bića iz 4. denziteta za razne svrhe koje još nismo niti svjesni.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:48 pm

ovo je forum, piši dalje davidimo čega ima dalje Very Happy
ja na kraju velim svoje mišljenje i svoje znanje o tome
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:49 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
ovo je forum, piši dalje davidimo čega ima dalje Very Happy

bome mi se neda. jer sad idem spavat. noć Very Happy
a i neke stvari nisam ja piso več kopiro, doduše sam skoro sve kopiro. ali dobro. nije da sad se tu pravim pametan nego oću reći da meni to ima vrlo velikog smisla. više smisla nego kojekakva religija.


Zadnja promjena: Kr0n; pet oľu 20, 2009 6:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:49 pm

no i što želiš dokazati?
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 6:56 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
no i što želiš dokazati?

ne želim ništa dokazati, to mi je bila najmanja namjera. več želim reć da mi takva teorija daleko više ima smisla od one teorije da je Bog stvorio zemlju i takve pizdarije.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet oľu 20, 2009 7:07 pm

aha. znanstvenik. dobro ja ću sutra napisati dvije tri o ovom sad sam preumorna da se upustim u to:)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptysub oľu 21, 2009 4:23 am

Kron, nisi mi odgovorio odakle ti te teze?

Imaju pomalo smisla glede glede te hijerarhije tko koga jede/pije (tko vatru jede?), no čovjek je životinja po biologiji, no zbog brojnih uvjerenja se nastoji uzdignuti na neku višu razinu, iako to nije. Čovjek jede biljke i životinje. Pa i biljke jedu biljke i životinje, ergo ili su biljke i životinje treći denzitet (u tom slučaju drugi ostaje prazan), ili je čovjek na drugom.

A glede aliena...a dobro, ipak se ova tema zove paranormalno. Premda ovo što je Kron iznio bi moglo biti, ili je već bilo u emisiji Na rubu znanosti.
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptyned oľu 22, 2009 4:13 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
a sad vanzemaljci. ne moraju nas oni jesti Very Happy ovo je brutalno lol

nisi shvatila. kako moze biti brutalno kada toga nisi ni svjesna? previše si doslovno shvatila neke stvari

Miki je napisao/la:
Kron, nisi mi odgovorio odakle ti te teze?

pa naišao sam sasvim slučajno na jednu stranicu o metafizici prije kojih 7, 8 mjeseci pa sam se poceo zanimat, čitao sam dosta, podizao knjige i tako.. istražuj malo upisi u google "denziteti" il nešto.


Miki je napisao/la:
Imaju pomalo smisla glede glede te hijerarhije tko koga jede/pije (tko vatru jede?)

vatru nitko nejede već je potrebna nama ljudima. previše si doslovno shvatio cijelu priču o tom "hranidbenom lancu" koji je bio recimo nekakav primjer da se to shvati što bolje. postoji puno takvih kao ti da ih nezanimaju one "nevidljive stvari"

Miki je napisao/la:
no čovjek je životinja po biologiji, no zbog brojnih uvjerenja se nastoji uzdignuti na neku višu razinu, iako to nije.

čovjek nemože biti životinja jer nije toliko primitivan i naravno ima mozak koji je centar svijesnosti dakle svjesniji;pametniji;razvijeniji;osječajniji;recimo mnogobrojniji je od nekakve životinje i ima bezbroj opcija i razmišljanja, to mu daje veliku prednost da bude stanovnik treče razine postojanja. no i da je životinja po biologiji, mi ne govorimo o biologiji več o metafizici.


Miki je napisao/la:
Čovjek jede biljke i životinje. Pa i biljke jedu biljke i životinje, ergo ili su biljke i životinje treći denzitet (u tom slučaju drugi ostaje prazan), ili je čovjek na drugom.

znaći ti želiš reći da su biljke i životinje više svjesnije svoga postojanja od čovjeka? hm. smijem se pomalo.
kako god. što misliš zašto onda čovjek nejede čovjeka? zato što je ista vrsta i daleko inteligentija od nekih nižih biča i biljaka.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypon oľu 23, 2009 12:17 pm

ajme majko krone, zar se nemožemo zezat malo? Very Happy ništ nije doslovce, možda mi se neda raspravljat jer mi se trenutno neda niš hh Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypon oľu 23, 2009 2:30 pm

Kr0n je napisao/la:
vatru nitko nejede već je potrebna nama ljudima. previše si doslovno shvatio cijelu priču o tom "hranidbenom lancu" koji je bio recimo nekakav primjer da se to shvati što bolje. postoji puno takvih kao ti da ih nezanimaju one "nevidljive stvari"

čovjek nemože biti životinja jer nije toliko primitivan i naravno ima mozak koji je centar svijesnosti dakle svjesniji;pametniji;razvijeniji;osječajniji;recimo mnogobrojniji je od nekakve životinje i ima bezbroj opcija i razmišljanja, to mu daje veliku prednost da bude stanovnik treče razine postojanja. no i da je životinja po biologiji, mi ne govorimo o biologiji več o metafizici.

Miki je napisao/la:
Čovjek jede biljke i životinje. Pa i biljke jedu biljke i životinje, ergo ili su biljke i životinje treći denzitet (u tom slučaju drugi ostaje prazan), ili je čovjek na drugom.

znaći ti želiš reći da su biljke i životinje više svjesnije svoga postojanja od čovjeka? hm. smijem se pomalo.
kako god. što misliš zašto onda čovjek nejede čovjeka? zato što je ista vrsta i daleko inteligentija od nekih nižih biča i biljaka.

OK glede prenesenog značenja vatre, to kužim. ''Konzumiramo'' vatru u smislu da nam daje jedan od osnovnih uvjeta za život (šumski požar hehe).
Međutim podmeće se pitanje svjesnosti i inteligencije. Ima životinja koje pokazuju znakove inteligentnosti, što su više na biološkom stablu, to su ti znakovi učestaliji, dok obratno imamo samo instinkt.
Ne želim reći da su biljke i životinje svjesnije od čovjeka, već sam samo iznio činjenično stanje, a to je da biljke jedu biljke i životinje, i životinje jedu životinje i biljke; neovisno o inteligenciji, svjesnosti vateveru. Na kraju krajeva, i čovjek jede čovjeka (hoćeš kao obredni ritual, ili kao posljedica poremećenog uma, ili kao metafora za međuljudske odnose), što ga ne razlikuje od drugih životinja.
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Emptypet tra 24, 2009 8:11 am

Gost je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
vatru nitko nejede već je potrebna nama ljudima. previše si doslovno shvatio cijelu priču o tom "hranidbenom lancu" koji je bio recimo nekakav primjer da se to shvati što bolje. postoji puno takvih kao ti da ih nezanimaju one "nevidljive stvari"

čovjek nemože biti životinja jer nije toliko primitivan i naravno ima mozak koji je centar svijesnosti dakle svjesniji;pametniji;razvijeniji;osječajniji;recimo mnogobrojniji je od nekakve životinje i ima bezbroj opcija i razmišljanja, to mu daje veliku prednost da bude stanovnik treče razine postojanja. no i da je životinja po biologiji, mi ne govorimo o biologiji več o metafizici.

Miki je napisao/la:
Čovjek jede biljke i životinje. Pa i biljke jedu biljke i životinje, ergo ili su biljke i životinje treći denzitet (u tom slučaju drugi ostaje prazan), ili je čovjek na drugom.

znaći ti želiš reći da su biljke i životinje više svjesnije svoga postojanja od čovjeka? hm. smijem se pomalo.
kako god. što misliš zašto onda čovjek nejede čovjeka? zato što je ista vrsta i daleko inteligentija od nekih nižih biča i biljaka.


Na kraju krajeva, i čovjek jede čovjeka (hoćeš kao obredni ritual, ili kao posljedica poremećenog uma, ili kao metafora za međuljudske odnose), što ga ne razlikuje od drugih životinja.


čovjek jede čovjeka da. to jedino ak si deformiran u mozgu bez obzira jel se radi o ritualu ili bilo cemu. sa deformiranim mozgom slabo da ce netko imat dobru inteligenciju i poželjnu svijesnost.
[Vrh] Go down
Sponsored content





paranormalno Empty
PostajNaslov: Re: paranormalno   paranormalno Empty

[Vrh] Go down
 
paranormalno
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: