March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kraj diskriminacije ateista u EU

Go down 
+3
Nirnaeth
(s)aint
Hellraiser
7 posters
Autor/icaPoruka
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 9:08 am

http://www.kriz-zivota.com/zoom/4279/europska_unija_skida_krizeve_u_javnim_ustanovama

Što mislite o ovome?
Hoče li ikada to zaživjeti i kod nas?
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 9:36 am

kod nas???da mi je i to doživjeti............mislim da će prije dopustiti gay brakove....... :con:
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 9:41 am

vjerojatno si u pravu..
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 10:25 am

Nadam se da neće ni jedno ni drugo
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 10:33 am

znači ti želiš religiozne simbole?
ja n ja sma za potpunu subjektivizaciju religije..
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 11:48 am

nadam se da neće bit ništa od tog zakona.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 12:28 pm

e u javnim ustanovama možda nemam ništa protiv jer ima u tim ustanovama ljudi koji nisu kršćani pa možda onda ti ljudi dobijaju(a nisu ateisti bokte neidem na ateizam) neku onako kao podsvjesnu poruku da je ovo isključivo njihovo pa možda i dobijaju dojam da nisu poželjni tu, da ovo nije mjesto gdje bi trebali biti il da im se nešto nameće. svašt si ljudi premišljaju. dobro, drugačije je kad u nekoj državi regiji fkt ima ono 95 % kršćana pa je to onda ajd u redu, onih 5 % bi onda trebalo shvatit ali bi se onda kršćani prema tim 5% trebali ponašati tolerantno. ali kad ima recimo u državi, regiji il di več doista svačeg u skoro istim količinama e onda je tolerancija glavni ključ.
a kak bilo da bilo, pravi vjernici će znati da i ako maknu simbole nije kraj svijeta, jer ključ je u vjeri ne u simbolima samo(kakvi su to kršćani koji ne mogu opstati bez svog simbola u javnim ustanovama)
a mislim kaj se tog tiče ljudi fkt nemaju razumjevanja.a ateisti pa se stalno neki kurac smatraju diskriminiranim samo zato kaj su ateisti il nemaju pametnijeg posla. a dobro, razumijem ih jer oni jesu onda ateisti.
prihvačam sve ljude bilo koje vjeroispovjesti bla bla al onda meni neće dolazit neki ateist il tko god več neprestano se žalit i to na totalne gluposti isključivo. ono drži religiju,uvjerenje za sebe, to je tvoja osobna stvar, ne tiće se drugih i amen a tako isto drugi se nebi trebali uplitati u tuđu religiju. da tako stvari postavimo i donesemo tu odluku u EU onda bi možda bio mir oko toga.
nisam krščanin onak kak si to ljudi zamišljaju a bogami nemam ništa ni protiv križeva. ono, neka ih stavljaju kamo god žele a da ih maknu također nemam ništa protiv.a iskreno, ako ih maknemo s vremenom ćemo se čudno osjećat jer kak god da gledaš, život nam se sastoji od križa na neki način i ono susretali smo ga kroz život svugdje na svakakvim mjestima i situacijama. ne mislite da bi onda nekaj falilo
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptysri tra 01, 2009 3:34 pm

Hellraiser je napisao/la:
http://www.kriz-zivota.com/zoom/4279/europska_unija_skida_krizeve_u_javnim_ustanovama
Hoče li ikada to zaživjeti i kod nas?

normalno da će se to kod nas desit ako budemo član europske unije.
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 5:51 am

slažem se s nessom
ja ne vidim zašto bi trebali micati križeve pogotovo u hr ili drugim državama gdje su većina ljudi kršćani
i ne vidim razlog zbog kojeg križevi nekome smetaju, npr. meni ne bi smetalo da se nalazim u prostoriji gdje su npr. židovska obilježja tako da je glupo što u ovom slučaju ljudima smetaju križevi
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 8:16 am

Što ako se ja u svojoj kancelariji ugodnije osjećam s križem iznad mene , tko mi može to zabranit Sad ?
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 8:45 am

Nirnaeth je napisao/la:
Što ako se ja u svojoj kancelariji ugodnije osjećam s križem iznad mene , tko mi može to zabranit Sad ?

ateist Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 8:48 am

Nessa Ireth je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
Što ako se ja u svojoj kancelariji ugodnije osjećam s križem iznad mene , tko mi može to zabranit Sad ?

ateist Very Happy

Moguli ja tebi onda po tome zabranit ako npr imaš maćuhice u kancelariji , jer mene one vidiš jako smetaju i nelagodno mi je pored njih
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 9:00 am

Nirnaeth je napisao/la:
Nessa Ireth je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
Što ako se ja u svojoj kancelariji ugodnije osjećam s križem iznad mene , tko mi može to zabranit Sad ?

ateist Very Happy

Moguli ja tebi onda po tome zabranit ako npr imaš maćuhice u kancelariji , jer mene one vidiš jako smetaju i nelagodno mi je pored njih

odgovorila sam ti na pitanje. šta misliš čiji je mozak predložio to? meni sve smrdi na ateiste
a ako zabrane, napravit će nemire jer će se svi onda tužit međusobno ak netko nekom vidi lančić sa nekim simbolom, klat će se ko skinjare sad možda još i gore. neće se ništa tu branit a-a
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 10:36 am

bilo bi lijepo al opet ak i to naprave kao što nessa reče, poklat će se svi ubrzo radi tog i opet bude vraćeno na staro, bar se meni čini da bi tak nekak moglo bit....
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptyčet tra 02, 2009 2:02 pm

kao što rekoh: prije će dopustiti gay brakove.... lol!
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Emptypet tra 03, 2009 5:30 am

(s)aint je napisao/la:
kao što rekoh: prije će dopustiti gay brakove.... lol!

po uzoru na slovence bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





kraj diskriminacije ateista u EU Empty
PostajNaslov: Re: kraj diskriminacije ateista u EU   kraj diskriminacije ateista u EU Empty

[Vrh] Go down
 
kraj diskriminacije ateista u EU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: