March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u život nakon smrti?

Go down 
+13
Odin
Templarius Invictus
Odium
Mile
(s)aint
Lena Reve
Crobadass
Kr0n
Nessa Ireth
eradication8
dead eternity
Nirnaeth
Hellraiser
17 posters
Go to page : 1, 2  Next

Vjerujete li u život nakon smrti?
DA
Vjerujete li u život nakon smrti? Vote_lcap74%Vjerujete li u život nakon smrti? Vote_rcap
 74% [ 14 ]
NE
Vjerujete li u život nakon smrti? Vote_lcap26%Vjerujete li u život nakon smrti? Vote_rcap
 26% [ 5 ]
Ukupno glasova : 19
 

Autor/icaPoruka
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 9:10 am

..zanimaju me vaša gledišta
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 10:23 am

I doće dan da se sjedinim Very Happy
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 10:26 am

nikako nevjerujem.
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 10:33 am

može koji argument?
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 10:34 am

koji argument, agnostik sam. tako da mi to sve poprilično bezveze. nevjerujem. amen.
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 11:50 am

ja vjerujem u život nakon smrti. ipak nekak bi bilo bzvz da je smrt potpuni kraj.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 12:09 pm

moguće da ima nečeg iza svega tj ima samo ovisi šta. a ono kažu kao da ćemo vidjet kad umremo al mislim da ni onda nećemo. možda smo sad mrtvi pa ne kužimo. možda je ovo pakao Very Happy ma jbš neda mi se o tome, tema je naskroz preopširna Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 3:39 pm

nevjerujem.
smrt je kraj. tj. ako umremo, bit će isto kao prije rođenja. jedino duša može nastavit na neki nacin zivit ali u drugacijoj realnosti.

al da doslovno vjerujem da cu bit prisutan u drugom tijelu i zivit drugaciji zivot, to neb reko da če bit.
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 4:50 pm

ne vjerujem u zivot u raju ili paklu poslije smrti jebi ga,al vjerujem daposlije smrti dusa ide opet u zivot,tj reinkarniramo se Very Happy


Zadnja promjena: Crobadass; pet tra 03, 2009 10:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 01, 2009 5:10 pm

ja imam više ideja..
zamislimo da je svemir i naš planet i svi ljudi kao rijeka...kada umremo duh izlazi iz nas i ulazi u drugo tijelo koje je rođeno odmah kada sam ja umro..i tako moje ideje opstaju...

moguče da duh odlazi u svijet ideja, gdje su nastale sve naše emocionalne rekcije...

ili prema meni osobno najdražoj..da odlazimo kroz duat i pred ma`at
[Vrh] Go down
Lena Reve
Jebač
Jebač
Lena Reve



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptyčet tra 02, 2009 2:46 am

Vjerujem u reinkarnaciju,znači da..
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptyčet tra 02, 2009 2:00 pm

nemam pojma u što vjerujem.....još se nisam odlučila.......... Suspect :čik:
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptypet tra 03, 2009 9:53 am

..imaš vremena..
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptypet tra 03, 2009 10:26 am

:con: nadam se..... ta tvoja vjera vuger.... ajd je malo objasni.... kako štuješ i sl.


znatiželja....ne moraš ak nećeš....
[Vrh] Go down
(s)aint
Drkađija
Drkađija
(s)aint



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptypet tra 03, 2009 10:27 am

mislim na "neopoganist egypt"...mitologija i to il nekaj dr.?
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 15, 2009 2:36 am

dead eternity je napisao/la:
koji argument, agnostik sam. tako da mi to sve poprilično bezveze. nevjerujem. amen.

Agnostici nisu nevjernici. Agnostici su oni koji nisu sigurni.
[Vrh] Go down
Odium
Forumska pevaljka
Forumska pevaljka
Odium



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 15, 2009 3:09 am

dead eternity je napisao/la:
koji argument, agnostik sam. tako da mi to sve poprilično bezveze. nevjerujem. amen.
Zar agnostici ne vjeruju u višu silu koju čovjek ne može doseći na ovoj razini svjesnosti? Question
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 15, 2009 3:19 am

Valjda je htjela reci da je ateista Very Happy
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 15, 2009 3:48 am

ne zapravo je htjela reć da ne vjeruje u život nakon smrti. Laughing
[Vrh] Go down
Hellraiser
forumska pička
forumska pička
Hellraiser



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptysri tra 15, 2009 6:08 pm

uvijek je bolje zakomplicirati..
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptypon tra 20, 2009 12:56 pm

i believe
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptyned svi 31, 2009 3:50 am

I do not.
Umreš i gotovo. Sve ostalo je utjeha.
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptyned svi 31, 2009 4:05 am

Moguće, ali onda postoji pitanje zašto živimo?
Da li je ovaj svijet jedino što nam je preostalo i da li je pogreška što težimo nećemu nakon smrti?
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptyned svi 31, 2009 4:09 am

'Zašto živimo' je dosta sažeto pitanje sa opširnim i brojnim odgovorima.
Ja mislim da NE živimo za nešto za što ne znamo da postoji.
A to što netko teži nečemu iza smrti je individualan izbor i uvjerenje, ne može biti pogreška.
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Emptyned svi 31, 2009 4:16 am

Pa da, ali smatram da prije ili poslije svatko okrene svoju stranu prema onom da postoji nešto nakon smrti. Tek toliko radi same utjehe da smrt nije kraj već da nas čeka neki novi život, duhovni, valjda.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerujete li u život nakon smrti? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u život nakon smrti?   Vjerujete li u život nakon smrti? Empty

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u život nakon smrti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: