March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Wolfenhords

Go down 
+8
kodlak
shpajzer
Nessa Ireth
dead eternity
Bronza
Templarius Invictus
Crobadass
Nirnaeth
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptyuto svi 12, 2009 11:49 pm

Very Happy vidim da i dalje ima smijeha. sry al moram primjetit Very Happy
to mi je drago za vidit ^^
Very Happy
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 8:13 am

Nirnaeth je napisao/la:
Jel smijem samo primjetit da istoimeni dječak ima kovrčavu /crnu smeđu kosu smeđe oči , kuda baš nsbm više mi židovi djeluju arijevski :S

Hahahahaha. Možda si je u glavi zabrijao da je Slavenski arijevac. A svi (ili bar oni s nekim znanjem) znamo kako su Nacional Socijalisti voljeli pripadnike Slavenske rase.

P.S. preslušao sam album White Power For The White People Fight, i budimo realni, uopče nije nešto posebno, al' ok, ipak je ovo Hrvatska (nema tu ništa savršeno) Very Happy

:fight:


Zadnja promjena: metal_warrior; sri svi 13, 2009 10:05 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 9:32 am

Bronza je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
Jel smijem samo primjetit da istoimeni dječak ima kovrčavu /crnu smeđu kosu smeđe oči , kuda baš nsbm više mi židovi djeluju arijevski :S

Ok moram odgovoriti na ovako glup i primitivan komentar...

-kao prvo upravo si optužio negdje 90 % ljudi na ovome forumu da su židovi kao i stereotip slavenske rase.

-kao drugo čak čovjek sa plavom kosom i plavim očima može biti židov jer židovstvo je religija a ne rasa ,vjerovatno si mislio na "Semita" kada si rekao židova.

-kao treče kaže se Arijski(Svi indoeuropljani koji su u seobi naroda sišli sa Kavkaza zato češ na engleskom naiči na naziv "Caucasian -kavkažanin" ili ti bijelac) takvi bijelci mogu imat smeđe oči i crnu ,smeđu ili ti plavu kosu nije važno dok god su bijelci jer su se u seobi naroda podijelili na Slavene ,Germane itd.

-kao 4. kolko se sječam Nobll-a ima plavu kosu ,svijetle oči i negdje 180 cm dakle potpuni bijelac tako da neznam što si svojim komentarom htio reč jer Semiti ili po tvome "Židovi" su tamnije puti ,deformiranog nosa ,baš tamno-smeđih očiju,nižeg rasta i uvijek debele svinje....

Zašto su svi blekeri tako predvidljivi Laughing , boli mene kurac za njega i slične maloumne budale ,

1.- ne nisam ti si to sebi zabrijo nema pola foruma kovrčavu kosu Very Happy , zajebavam se nebitno

2. govorim o stereotipu židova kao što i sam navodiš isti u 4 Very Happy

3. ja nisam sišo s nikakov kavkaza ja sam došo iz bosne xD

4.Čoveče pravi bjelac , nema šta odma ima veću vrjednost kak ja mogu uopće nešto negativno mislit o pravim bjelcima , dok svjetom luta tolko rasa nedostojnih života

5. Ja neznam koji je tebi kurac da si valjda jedina osoba ovdje koja ovaj "bend" svhaća ozbiljno

6.Bog te blagoslovio

7. pun si mržnje bjesa i potrebe za dokazivanjem porazgovaraj s roditeljima(ovo nije uvreda ovo je savjet )
[Vrh] Go down
Bronza
forumska pička
forumska pička
Bronza



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysri svi 13, 2009 3:55 pm

Bolje ne raspravljat više o politici i nekim temama nevezanim za bend jer dalo bi se raspravljat .Jednostavno rapravljajmo o glazbi benda..
Meni su sa zadnjeg albuma najbolje pjesme : Paljevinski Grobovi ,Iskra Zla,Avenging Heretic i Deathcraft pogotovo zbog nekih dijelova lyricsa, a Paljevinski Grobovi mi je epic instrumental
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptyčet svi 14, 2009 6:40 am

Bronza je napisao/la:
Bolje ne raspravljat više o politici i nekim temama nevezanim za bend jer dalo bi se raspravljat .Jednostavno rapravljajmo o glazbi benda..
Meni su sa zadnjeg albuma najbolje pjesme : Paljevinski Grobovi ,Iskra Zla,Avenging Heretic i Deathcraft pogotovo zbog nekih dijelova lyricsa, a Paljevinski Grobovi mi je epic instrumental

Budimo realni, politika je u ovo slučaju jako vezana uz glazbu -.-
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptyčet svi 14, 2009 9:14 am

Zašto mješati NSBM i politiku Laughing ?
[Vrh] Go down
kodlak
Drkađija
Drkađija
kodlak



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptypon svi 18, 2009 1:17 pm

ajoj kad vidim sta ova djeca pisu e nađite si zivot wonabi blek djecacici Very Happy a nsbm je ko da igras warcraft sve puno bajki i mitova pa bolje se furat na grcku mitologiju onda ili egipatsku hail amon ra!! Very Happy,i slusaj ti djecacic neznam kak ti ono nick nie mi se dalo citat u nazad nespominji necije majke ovdje,nauci se kulture,nemoj da te ja moram uciti Smile
[Vrh] Go down
kodlak
Drkađija
Drkađija
kodlak



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptypon svi 18, 2009 1:20 pm

Bronza je napisao/la:
kodlak je napisao/la:
i nie nobil nego noob-il xD ajoj epic fail Very Happy

Epic Fail je što te majka rodila Kodlače ,nemaš ti pojma o ćemu pričaš .Na cmar-netu nije prošao niti jedan BM-bend a kamoli NSBM da ga nisu prosrali ona govna koja nemaju šta pametnije za radit nego drkat po forumima. Tako da ne seri govna nego napravi nešto za razliku ako misliš srat....

ps. napravio sam vec davno kolko se sjecam je moj bend bio predgrupa negguri bunget u zg-u,jednim od najboljih suvremenih black metal bendova a ne noob-il tako da,razmisli malo prije nego sto se obracas starijim igracima djecace,a ja sam sviro black metal prije nego sta je taj klinac sluso rhcp Smile
[Vrh] Go down
Bronza
forumska pička
forumska pička
Bronza



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysub svi 23, 2009 10:48 am

kodlak je napisao/la:
Bronza je napisao/la:
kodlak je napisao/la:
i nie nobil nego noob-il xD ajoj epic fail Very Happy

Epic Fail je što te majka rodila Kodlače ,nemaš ti pojma o ćemu pričaš .Na cmar-netu nije prošao niti jedan BM-bend a kamoli NSBM da ga nisu prosrali ona govna koja nemaju šta pametnije za radit nego drkat po forumima. Tako da ne seri govna nego napravi nešto za razliku ako misliš srat....

ps. napravio sam vec davno kolko se sjecam je moj bend bio predgrupa negguri bunget u zg-u,jednim od najboljih suvremenih black metal bendova a ne noob-il tako da,razmisli malo prije nego sto se obracas starijim igracima djecace,a ja sam sviro black metal prije nego sta je taj klinac sluso rhcp Smile

Ma možeš svirat i pred Isusom ono boli me kurac kada ti je bend loš i nema nikakvog smisla niti poruku ,za kurac ono udaranje u bezdan,takvih bendova ima milijune i ništa ono još ste samo jedna riba ...

a ovo šta kažeš da si svirao BM dok je Nobll slušao rhcp lol ja se na tvom mjestu nebi hvalio time jer to znači da je Nobll u jako malom vremenu napravio puno bolje nešto što ti radiš cijelu vječnost XD
[Vrh] Go down
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysub svi 23, 2009 12:55 pm

Bronza je napisao/la:
kodlak je napisao/la:
Bronza je napisao/la:
kodlak je napisao/la:
i nie nobil nego noob-il xD ajoj epic fail Very Happy

Epic Fail je što te majka rodila Kodlače ,nemaš ti pojma o ćemu pričaš .Na cmar-netu nije prošao niti jedan BM-bend a kamoli NSBM da ga nisu prosrali ona govna koja nemaju šta pametnije za radit nego drkat po forumima. Tako da ne seri govna nego napravi nešto za razliku ako misliš srat....

ps. napravio sam vec davno kolko se sjecam je moj bend bio predgrupa negguri bunget u zg-u,jednim od najboljih suvremenih black metal bendova a ne noob-il tako da,razmisli malo prije nego sto se obracas starijim igracima djecace,a ja sam sviro black metal prije nego sta je taj klinac sluso rhcp Smile

Ma možeš svirat i pred Isusom ono boli me kurac kada ti je bend loš i nema nikakvog smisla niti poruku ,za kurac ono udaranje u bezdan,takvih bendova ima milijune i ništa ono još ste samo jedna riba ...

a ovo šta kažeš da si svirao BM dok je Nobll slušao rhcp lol ja se na tvom mjestu nebi hvalio time jer to znači da je Nobll u jako malom vremenu napravio puno bolje nešto što ti radiš cijelu vječnost XD

Hahahahahahaha. :d :fight:
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysub svi 23, 2009 2:50 pm

Hahahahahahhahaa :m: :wc:
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysub svi 23, 2009 6:56 pm

no comment.... Very Happy
[Vrh] Go down
kodlak
Drkađija
Drkađija
kodlak



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptyned svi 24, 2009 2:08 pm

hahahahah nije on samo noob vidim da si i ti Very Happy a dobro neznam neda mi se svadat sa djecom mozemo se tako natezat dan i noc,a kad on bude napravio nesto bolje od mene dizem njemu spomenik a kamoli tebi Very Happy.posto sebe smatram nekim solidnim muzicarom a njega deristem sa korps pejntom i polutumornim mozgom Very Happy. ps. odrasti samo klinci se furaju na nsbm Smile...obrazuj se malo muzicki decko... Arsis ever heard off it? =)
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptyned svi 24, 2009 2:16 pm

Arsis nema veze s blackom , kakva je sad to poveznica xD?
[Vrh] Go down
kodlak
Drkađija
Drkađija
kodlak



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptyned svi 24, 2009 2:23 pm

znam da nema to je samo jedan od boljih bendova meni,pa reko nek se malo obrazuje i poslusa takvo nesto ja neslusam black to se protivi mojim uvjerenjima Very Happy
[Vrh] Go down
Hunnerkongen
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Hunnerkongen



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysub lip 06, 2009 2:18 pm

Meni je WPFWP dobar album
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Emptysub lip 06, 2009 2:56 pm

Bwahahaha isusati nisam ni skužio ovaj topic.

WOLFENHORS
cheers lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Wolfenhords - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Wolfenhords   Wolfenhords - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Wolfenhords
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Metal iz Hrvatske-
Forum(o)Bir: