March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Moltencore

Go down 
+6
mrbungle
toks
Kr0n
shpajzer
Nirnaeth
blinding_tears
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptypon srp 13, 2009 7:44 am

number_two je napisao/la:
ocigledno ima ljudi na ovom forumu koji misle da su nesta postigli u zivotu pa sad na sve ostalo gledaju s svog trona i nista drugo ne valja.

A to si mislio na?
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptypon srp 13, 2009 11:08 am

mrbungle je napisao/la:
number_two je napisao/la:
ocigledno ima ljudi na ovom forumu koji misle da su nesta postigli u zivotu pa sad na sve ostalo gledaju s svog trona i nista drugo ne valja.

A to si mislio na?

mislio je na ovog momka --> http://www.dradio.de/images/20201/portrait/
[Vrh] Go down
Sh0guN77
forumska pička
forumska pička
Sh0guN77



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub srp 18, 2009 7:53 am

pa ok su mi momki. Milan Šaponja style i to. Donat MG sapor.
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 3:45 am

Ok, zaključio sam da Number Two nema muda.Idemo dalje.
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 5:15 am

mrbungle je napisao/la:
Ok, zaključio sam da Number Two nema muda.Idemo dalje.

ne nego number two kroz tjedan radi ko konj i nema bas vremena pregledati cijeli forum a niti volje.


na ovom topicu mislih na tebe i nemesisa, naravno. to bilo tak teško zaključit?



možda sam krivo shvatio ja, ali većinu topica o bendovima koje sam ja čitao, i di si ti postao, uglavnom nemaš lijepe riječi za njih.
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 6:11 am

Kao prvo: ako radis ko konj onda nemas vremena za nijedan post.Drugdje pises, ali na konkretno pitanje nisi odgovorio od 13.07. Dakle, namjerno nisi odgovarao, unatoc i privatnoj poruci koju sam ti poslao.

Kao drugo.Nije bilo tesko zakljuciti, zato sam te i pitao.O kojem tronu ti pricas??Ja nemam nikakvog trona osim iskustva, i to iskustvo mi svakako dozvoljava komentirati.Ako ti smatras da kad netko postigne nesto u glazbi odmah ima i svoj tron, onda si cijeli underground debelo krivo shvatio.Ili slusas Metallicu, a u tom slucaju nije ti za zamjeriti.

Kao trece: komentiram bandove koje hocu, jer forumi sluze tomu.Ako mi se neki band svidja (Insolitvs/Corpse Grinder, 40 Gradi , Infectology, Eat Your Brains, Hope, Popeye, i da ne nabrajam jos desetak drugih) napisat cu moje misljenje.Ako ne, napisat cu moje negativno misljenje, jer forumi postoje i za to.U ovom slucaju (obavezno primjetiti) uopce nisam spomenuo svirku ili stil ili snimke tog banda, sto znaci da se nisam izjasnio o njihovoj kvaliteti kao bandu! Tako da u ovom slucaju nikako ne mozes reci da sam ocrnio band kao muzicare.

I pun mi je kurac takvih kao ti.Sta te boli kurac kakvo je moje misljenje o bilo cemu?Ti imas pozitivno misljenje o svemu? E, onda je tu samo jedna stvar u pitanju: ti stvarno volis metal, ili si u njemu samo jer je trend i dakle moras voliti sve sto ima nastavak Metal.

Don`t you have a mind of your own?

Eto, tako...
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 6:21 am

dečki
zamolio bi vas da prekinete ovo ODMAH!!!!!!!!!
čak imate i temu za koljačinu pa se tam možete klat(u granicama normale)
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 6:25 am

privatna poruka? nemam pojma di se to pogleda. a neznam zakaj mi je promakao thread inace, nikvo namjerno neodgovaranje, dogodi se da promaknu stvari, chill.


Citat :
umišljene i dosadne pičke znam pijevača misli da je pobrao svu pamet svijeta

ne mislis da je ovo malo s visoka rečeno?


post ti dobar inače, jel, pa možda i ja jesam malo u krivu. dogodi se i meni. slušam metallicu al daleko od toga da samo njih slušam. i ne mislim da ima tron, to sam rekao tako zbog ove izjave od nemesisa jel...s kojom si se ti složio, dakle da su moltencore umišljene i dosadne pičke, kaj je rečeno s visoka, jebiga.

nemam ja pozitivno misljenje o svemu, daleko od toga, dok neki bend zasluži da se poserem po njemu, onda poserem pošteno, ali onda prihvatim i dok mi neko veli da drobim govna ak si zasluzim to, a tvoj vrlo konstruktivni prvi post je zasluzio to. a to kaj ti je pun kurac takvih ko ja, super kaj ti znas točno kakvi sam ja to i tak to, najs.

i ne brini, imam ja mind of my own



ma sve je to rasprava nargoo :]
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 6:37 am

Tako je, prvo Nargoo, ne koljemo se, ne brini.Samo žustro raspravljamo.

Privatna poruka se čita gore desno gdje pise "message", btw.

Gle, ono citirano gore nisam ja rekao.Ja sam rekao da se slazem s tim, ali da sam ja to prvi izgovorio, sigurno ne bi koristio riječ "pičke".To ne mora biti s visoka.S visoka je ako netko glumi da je popio svu pamet svijeta.Mislim da je skromnost jedna lijepa vrlina koju bi svatko od nas trebao imati.

A to kaj mi je pun kurac..to je moj problem, ne trpim ljude koji ne dozvoljavaju da netko izrazi svoje misljenje.I to je to.

Mene je zapravo najvise zasmetala spika o tronu.Apsolutno neosnovano.
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 7:28 am

skuzil sad, moram ic na portal i onda na message.


a ono, meni je njegov post baš i ispao tako, ko da je popio svu pamet svijeta i gledan s trona, a i kolko shvatih to je troll post pa je vjerojatno i pisan s namjerom da bude takav kakvim sam ga ja shvatil.
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Emptysub kol 01, 2009 8:23 am

Ma ok.Nema beda.Peace.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moltencore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moltencore   Moltencore - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Moltencore
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Metal iz Hrvatske-
Forum(o)Bir: