March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Belliger

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Hunnerkongen
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Hunnerkongen



Belliger Empty
PostajNaslov: Belliger   Belliger Emptyned lip 07, 2009 1:30 pm

Black metal iz Zagreba.
Osnovani 2008.

Članovi :
Kripling (Luka): Guitar, vocal
Rattus (Filip): Guitar
Retaj (Vanja): Bass
Helbjord (Igor): Drums

Nedavno su izdali demo Ex Inferno.

www.myspace.com/beliger
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Emptyned lip 07, 2009 4:29 pm

ovo čak nije ni loše. nadajmo se da bude se nešta pokrenulo u ovoj državi kaj se bleka tiće
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Emptypon lip 08, 2009 7:41 am

Nessa Ireth je napisao/la:
ovo čak nije ni loše. nadajmo se da bude se nešta pokrenulo u ovoj državi kaj se bleka tiće

U našoj državi se davno pokrenulo nekaj kaj se blacka tiće , kakve su to konstatacije :S?
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Emptypon lip 08, 2009 7:48 am

Nirnaeth je napisao/la:
Nessa Ireth je napisao/la:
ovo čak nije ni loše. nadajmo se da bude se nešta pokrenulo u ovoj državi kaj se bleka tiće

U našoj državi se davno pokrenulo nekaj kaj se blacka tiće , kakve su to konstatacije :S?

po meni ima dosta nekvalitete a i istina je da su naši hrvati jako ljeni kaj se tiće sviranja pa im se neda ić na probe da se to lijepo usavrši, napravi, eksperimentira. nemreš reči da nije tak, i tebi se ponekad neda na probu zbog totalnih gluposti koje dakako možeš nadjačati.
zato rađe šuti i radi i nemoj mi oftopičarit i preslušaj ovaj bend
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Emptypon lip 08, 2009 2:06 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
Nessa Ireth je napisao/la:
ovo čak nije ni loše. nadajmo se da bude se nešta pokrenulo u ovoj državi kaj se bleka tiće

U našoj državi se davno pokrenulo nekaj kaj se blacka tiće , kakve su to konstatacije :S?

po meni ima dosta nekvalitete a i istina je da su naši hrvati jako ljeni kaj se tiće sviranja pa im se neda ić na probe da se to lijepo usavrši, napravi, eksperimentira. nemreš reči da nije tak, i tebi se ponekad neda na probu zbog totalnih gluposti koje dakako možeš nadjačati.
zato rađe šuti i radi i nemoj mi oftopičarit i preslušaj ovaj bend

Slušaj wannabe "blackerico" ako ti nemožeš među hrvatskim bendovi nać od blacka nešto što ti valja i savršenstvo tvoje ideje kao black metala pronalaziš u bendovima kao Dimljen B00rek i sličnima toje tvoj problemt tj "nedostatak" usto si zadnja koja može kenjat da se ne oftopičari , da idem malo čistit sranja bez smisla koja pišeš spala bi na možda 50 postova , usto nemaš ti meni ništa srat kako , kad ja odlazim na probe i sve što se tiće mog sviranja, jer radiš kurca... btw već mi je pun kurac tvoje bahatosti od sad brišem svaki tvoj oftopic ,da od sad ćeš moć jedino postat kao ti znaš u umobolnici gdje ti je i mjesto cheers
[Vrh] Go down
Hunnerkongen
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Hunnerkongen



Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Emptypon lip 08, 2009 2:09 pm

Evo ovak, imam na kompu kojih 80 domaćih black metal bendova, znači ima nečega Very Happy
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Emptypon lip 08, 2009 2:13 pm

Hunnerkongen je napisao/la:
Evo ovak, imam na kompu kojih 80 domaćih black metal bendova, znači ima nečega Very Happy

Ma daj kaj ti njoj imaš neš srat znaš ti kaj je ona sve čula , ak ona veli da nema nema Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Belliger Empty
PostajNaslov: Re: Belliger   Belliger Empty

[Vrh] Go down
 
Belliger
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Metal iz Hrvatske-
Forum(o)Bir: