March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vozite auto?

Go down 
+8
Emil
dead eternity
Hunnerkongen
Nargoo
Odin
nekros
Templarius Invictus
number_two
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Nirnaeth
Admin




Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptypon lip 15, 2009 1:55 pm

Hunnerkongen je napisao/la:
haha, onda bi ti vjerojatno prolupala da se voziš samnom jer dok opletem 100tku sve žive pretičem.

Bez uvrede al uvjek kad moj stari vozi auto i neko ga pretječe a vidi vž registraciju kaže:,,To su ti Ivane ovi manijaci iz okolice Varaždina "

Laughing
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptypon lip 15, 2009 3:29 pm

a vi međimurci se samo znate jako u krug pelat jel
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptypon lip 15, 2009 3:55 pm

100tka je nula, jedino priznam ak si v trecoj bil(il drugoj, ak imas hondu) xD


ja iam mazdu 323 staru, 1.6, 88 konja, ponekad 93, kad idem do grada s frendima Very Happy


najviše s njim išal 165, u četvrtoj na 5500 okretaja, crveno je na 6k, al jeba mi, kak dobro zvuči motor dok ide tak Smile

a i tih 165 je onak, od omv-a u savskoj vesi pa do semafora kod ivanovca po zaobilaznici. niti kilometar nisam imal s konstantnim prestizanjem i onda dosal na crveno :-S



koju alfu ti imaš nargoo? Meni su Alfe super, al nema tog boga da ju idem tankat, tak da mi je ova mazda nekvi kompromis, dobro vuče a opet ne troši previše. Smile


e da, doživljaj kod tih 165 je bil feeeeest, još je bil zavoj lagani cijelo vrijeme i tak to, adrenalin! Smile
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptyuto lip 16, 2009 1:10 pm

146 1.4 t.s.
103 konjiča
za tak mali motor auto ide solidno
stero sam ga najviše 210
čak sam uspio i snimat s mobom Very Happy
nedavno ju malo spustio
čeka ju lakiranje
možda druge felge i definitivno skoro drugi auspuh
al mislim da ću je se za godinu/dvije riješit pa idem na neš jače(al ostat će alfa I love you )
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptyuto lip 16, 2009 1:51 pm

ise, super stvar.

isplati se ti tolko ulozit u njega ak ubrzo ide drugi? Al super je, ja bi mozda jedino rađe 145 od 146, nekak patim na hatchbackove i 3 vrata, posebno dok su malo nabrijani :p


ja sam nes malo gledao i razmisljao i neznam, za koje 2 godine cu i ja mjenjat najvjerojatnije. gledao sam Honde malo, al sve su to sjebani auti vec, razumljivo, posto si ne kupuješ Hondu da bi ju mazio i pazio. Al Honda Civic '94 mi je prejeben auto, uparena s 1.6 VTEC ima 160 konja. A auto ima 950kg....need i say more? Very Happy



Vozite auto? - Page 2 Civic017-thumb

i ova je malo veca slika

e to bi ja


za sad se moram zadovoljiti sa ovim
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptyuto lip 16, 2009 2:04 pm

tražio sam ja 145 ali kad sam prodo stari krš tolko sam bio nabrijan da nisam mogo više čekat tak da sam uzeo prvu ok ponudu....a i ko za kurac kad sam ih ja tražiop nije ih bilo a čim sam kupio bilo ih je ko pljeve

što se tiče ulaganja....lak mi je otišo pa moram ofarbat jer ovak ružno izgleda pa osim kaj mi se srce para zbog izgleda i sama vrijednost auta je nikakva... a ovo ostalo se lako skine i proda zasebno ili prebaci na drugi auto....

ako će biti para, sreče, dovoljno ludosti ili čega več nakon nje dolazi gtv 2.0 v6 turbo ili 3.0 v6(naglasak na novce Very Happy )

što se tiče te hondice morat češ finu svotu odvojit ako želiš taj auto u dobrom stanju...to si i sam svjestan....no srečom ili nesrečom stvar je više svega ostaloga osim motora(ne nužno)
japanci jesu kvalitetni ali i sam si reko....taj auto se gazi....i ja bi ga gazio da ga imam....gazim i svoju alfu pošto se ispod 3000 ne vozim a đubre se vrti skoro do 7000
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptysri srp 08, 2009 7:08 am

jučer sam od željezničke u čakovcu do faksa u varaždinu došal za 14 minut. nit vlak ne dojde tak brzo Very Happy

ok vlak ne dere 170 Very Happy
[Vrh] Go down
Radojka
Drkađija
Drkađija




Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptyuto srp 28, 2009 2:15 pm

ne, auto vozi mene
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptyuto srp 28, 2009 5:08 pm

Radojka je napisao/la:
ne, auto vozi mene

totalno loše razmišljanje, čak i za average trolla Very Happy
[Vrh] Go down
Radojka
Drkađija
Drkađija




Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptyuto srp 28, 2009 6:46 pm

number_two je napisao/la:
Radojka je napisao/la:
ne, auto vozi mene

totalno loše razmišljanje, čak i za average trolla Very Happy

jedino kaj je ovdje average je veličina odnosno manjina tvog kurca Very Happy
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Emptysri srp 29, 2009 12:49 am

Radojka je napisao/la:
number_two je napisao/la:
Radojka je napisao/la:
ne, auto vozi mene

totalno loše razmišljanje, čak i za average trolla Very Happy

jedino kaj je ovdje average je veličina odnosno manjina tvog kurca Very Happy

snappy comeback Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vozite auto? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vozite auto?   Vozite auto? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Vozite auto?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Sport, rekreacija, zdravlje-
Forum(o)Bir: