March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 DragonForce (1999.-)

Go down 
+3
eradication8
Emil
Crobadass
7 posters
Autor/icaPoruka
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypet oľu 20, 2009 11:48 am

DragonForce je engleski power metal bend nastao u Londonu 1999.godine kojeg su osnovali Herman Li,Sam Totman,ZP Theart,Steve Scott i Steve Williams (see line-up),zbog njihovih ekstremnih gitarskih soloa,fantazijskih rijeci i elektronickih zvukova u njihovoj glazbi bend se takoder voli nazivati ekstremnim power metalom.
U pocetku su se nazvali "DragonHeart",ali kasnije saznali da jedan bend vec nosi doticno ime,tako su preimenovani u DragonForce.
Najpoznatija pjesma "Through The Fire And Flames" se nalazi i u vrlo popularnoj video igri "Guitar Hero III: Legends of Rock".
DragonForce je nominiran za Grammy (najbolja metal izvedba) za pjesmu "Heroes of Our Time".
Bend je do danas izdao 4 studijska albuma (+ 4 singlova) i 1 demo.

Diskografija(kompletna):
2000:Valley of the Damned (Demo)-power metal
2003: Valley of the Damned-power metal
2004: Sonic Firestorm-power metal
2006: Inhuman Rampage-power metal
2008: Ultra Beatdown-power metal

Trenutna postava:
ZP Theart - vokal
Herman Li - solo i ritam gitara
Sam Totman - solo i ritam gitara,prateci vokal
Vadim Pruzhanov - klavijature,prateci vokal
Dave Mackintosh - bubnjevi,udaraljke,prateci vokal
Frederic Leclercq - bas,prateci vokal

Prosli clanovi:
Adrian Lambert -bas
Didier Almouzni - bubnjevi,prateci vokal
Diccon Harper - bas,prateci vokal
Steve Williams - klavijature,prateci vokal
Steve Scott - bas,prateci vokal

DragonForce (1999.-) Dragonforce
[Vrh] Go down
Emil
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Emil



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypet oľu 20, 2009 12:04 pm

precjenjen bend, jako... dobar mi je samo njihov prvi album, ovo ostalo sve ide na isti kalup. poslušaš jednu pjesmu, preslušao si cijeli album. nisu oni nikakvi virtuozi, oni se samo furaju na brzinu, nema tu nikakve tehnike. uživo su koma, a to mi se kod njih nikako ne sviđa
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypet oľu 20, 2009 12:08 pm

osobno volim njihovu brzinu,a kaj se tice uzivo,istina bend je koma live
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypet oľu 20, 2009 4:14 pm

Emil je napisao/la:
precjenjen bend, jako... dobar mi je samo njihov prvi album, ovo ostalo sve ide na isti kalup. poslušaš jednu pjesmu, preslušao si cijeli album. nisu oni nikakvi virtuozi, oni se samo furaju na brzinu, nema tu nikakve tehnike. uživo su koma, a to mi se kod njih nikako ne sviđa

baš sam mislio pitat za to. frend mi je rekao da je slušao neke lajvove i da svako radi svoje tj. da nema nikakve uvježbanosti, suradnje itd. među članovima, da suckaju live.

ja sam zapamtio samo onu njihovu pjesmu iz guitar hero 3 through the fire and flames
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptyned oľu 22, 2009 8:40 am

Gledo sam nešto kratko njih koncert ono šta je na wackenu snimano , pa ovaj Herman Li je tolko precjenjen da je to užaš neću reć da pojma nema jer svira ok al jebemu nek se baci u skladanje pjesama za nintendo , ugl jedan od bendova koje lagano ne podnosim
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptyned oľu 22, 2009 8:49 am

a jadni, kak svi seru po njima, e pa ja cu se pridruzit Very Happy

ne svidjaju mi se nikak, cula sam na youtubeu jednu snimku koju mi je frend poslo, sad nemrem nac to, bilo je looose...
[Vrh] Go down
xconanx
Drkađija
Drkađija




DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypon tra 13, 2009 3:40 pm

nemate pojma Very Happy iako su live sranje bend je odlican ovak dok se slusas pogotovo dok se nesta radi, a vi noobovi sta serete po liku kak svira đitru ak zakk wylde i hetfild kazu da lik koji svira gitaru citiram "that man fuckin' rocks" to sve govori Very Happy
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypon tra 13, 2009 3:55 pm

xconanx je napisao/la:
nemate pojma Very Happy iako su live sranje bend je odlican ovak dok se slusas pogotovo dok se nesta radi, a vi noobovi sta serete po liku kak svira đitru ak zakk wylde i hetfild kazu da lik koji svira gitaru citiram "that man fuckin' rocks" to sve govori Very Happy


yep tak je,decki rulaju u studiu,a Herman je odlican gitarist,ko ga jebe kaj live ne valjaju,uvijek bi ih mogel slusat bez obzira kakve sam volje,cujte si "Once In A Lifetime" stvar,prezakon
[Vrh] Go down
number_two
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
number_two



DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Emptypon srp 06, 2009 11:09 am

a nije stvar samo v njemu. neg daj se ti uskladi kod te brzine na liveu ak mozes...Very Happy

svakom s malo mozga je jasno da neke njihove stvari na live nemogu zvučat nit približno dobro kak studijski obrađene. al sam siguran da bi dawn over a new world super odsvirali na live. idem sad na jubito nađem link, nadam se da ima Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





DragonForce (1999.-) Empty
PostajNaslov: Re: DragonForce (1999.-)   DragonForce (1999.-) Empty

[Vrh] Go down
 
DragonForce (1999.-)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Avantasia (1999.-)
» Ark (1999. - 2003.)
» Dream Evil (Švedska, 1999. - ...)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Metal glazba :: Power Metal-
Forum(o)Bir: