March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?

Go down 
+13
Dragon's Child
Shadowchild
nekros
mrbungle
učlanih_se_na_forum_O.O
black_b
Nirnaeth
Lena Reve
Emil
Nessa Ireth
eradication8
(s)aint
Hellraiser
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyčet tra 30, 2009 3:08 am

ok vjerojatno je svatko nametao drugim ljudima svoje misljenje u vezi nekih stvari al u mom prethodnom postu je naglasak bio na tome kak su me jednostavno razivcanili jehovini. pa bokte svatko vjeruje u nest i ima svoje stavove i misljenje al to znaci da bi ljudi trebali dolazit drugim ljudima pred vrata ili u kucu i propovijedat o kaj ja znam cemu??
i nessa da se osvrnem na tvoj post...
1. ti si mozda nekome u pubertetu nametala svoje misljenje u vezi religije. ja nisam. imam svoj stav o tome al nije me briga za ostale.
2. svi bi mi da je samo nase ispravno? evo ponovo nisam dio takvih. ja ne bi da je samo ono kaj ja hocu ispravno. nema sanse. zivciraju me takve osobe koje su zatucane i ne vide dalje od svog nosa jer ne zele priznat nest novo i nest sta se kosi s njihovim uvjerenjima.
3. jedino ispravno bi bilo da svi klecimo u crkvama i placemo zbog siromastva koje nam je bog dao? a? Suspect
4. ja sam jaako tolerantna osoba i itekak imam osjecaj razlicitosti u svijetu.

ma... ne da mi se vise raspravljat o ovome... zakljucak vezan uz postavljeno pitanje (sto mislim o onima koji namecu drugima svoju religiju) je taj da nek sam oni koji god to ljudi bili namecu ostalima svoja uvjerenja al nek meni ne dolaze solit pamet pred kucu.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyčet tra 30, 2009 10:58 am

sve je to dio brbljanja. normalna stvar.
a ti odine ne znaš apsolutno ništa o mome jeziku Wink i da pitanje ti nije bilo uskovezano uz religiju dragon. Jako široko pitanje. a ovo tvoje br. 3 pitanjce, e ja doboga pročitaj si nekoliko puta tu rečenicu ak ne kužiš. primjer
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyčet tra 30, 2009 12:55 pm

Nessa Ireth je napisao/la:
sve je to dio brbljanja. normalna stvar.
a ti odine ne znaš apsolutno ništa o mome jeziku Wink i da pitanje ti nije bilo uskovezano uz religiju dragon. Jako široko pitanje. a ovo tvoje br. 3 pitanjce, e ja doboga pročitaj si nekoliko puta tu rečenicu ak ne kužiš. primjer
ja se ispricavam cijenjeni mode hehe
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyčet tra 30, 2009 2:48 pm

nema izvlačenja odine a-a. ne priznajem ja ništa. tako da ti pojam plave guzice neće otpast Very Happy hahah
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyčet tra 30, 2009 5:05 pm

joj, bolje mir
[Vrh] Go down
Mile
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Mile



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyned svi 31, 2009 3:55 am

Nirnaeth je napisao/la:
Ljepo je popričat s tim ljudima svatko ima nešto zanimljivo za reć , evo kad sam jednom putovo na konc u zagreb sam imo ugodan razgovor s jednim budistom Very Happy

Dal ti je taj budist došao i krenuo nametati neke svoje stavove (jer ovdje je tema nametanje), ili ste ležerno pričali?

Jer postoji razlika.

Čist sumnjam da ti lik došao i rekao: ej znaš, ti vjeruješ u krivoga boga. Trebaš biti vegetarijanac i meditirati, samo tako ćeš biti sretan... i sl.
[Vrh] Go down
*Burning Angel*
forumska pička
forumska pička
*Burning Angel*



Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Emptyned svi 31, 2009 6:44 am

ja se slazem s tim da ih se moze lijepo poslusat.. i popricat s njima,ali ako ti imas neki svoj karakter onda neces dopustit sam sebi da to nametanje njihove vjere pobjedi i da se ti prebacis iz jednog na drugo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?   Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Šta mislite o ljudima koji drugima nameću svoju religiju?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: