March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koje ste vjeroispovjesti?

Go down 
+22
metal_warrior
Shadowchild
Dragon's Child
Nargoo
black_b
mrbungle
Bride of the Crimson Sea
Deadnight Warrior
Hellraiser
Mortiis
gone-with-the-sin
shpajzer
Nirnaeth
eradication8
Emil
Rosemary_Succubus
Nessa Ireth
Kr0n
dead eternity
Crobadass
Odin
Templarius Invictus
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 6:38 am

Odin je napisao/la:
evo dragi Kron ja sam katolik i slušam black i obožavam ga....zašto bi to bilo loše?????

ko je reko da je to loše? samim time dokazujes kolki si pravi katolik.

slušaš liriku finu. antikrscanstvo i te spike. još fino i zapjevaš "fuck me jesus" i tak to? pravi katolik.

care.


Zadnja promjena: Kr0n; sub svi 02, 2009 6:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 6:39 am

da te pitam brate jel voliš Thompsona kao našeg pjevaca
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 6:40 am

Nirnaeth je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
pa ne. sori al gle.

bit katolik i prat black metal i slušat ga. tog sam ovdje ima kak se meni cini.

Pa zapravo si se malo zajebo evo ima više takvih ljudi bit je glazba , sve ostalo je individualna stvar , najveći je proser kad "klinac" počne slušat black metal i odjednom je velik sotonist.... da ne ulazim u tu raspravu , bitna je glazba a evo imaš u u black metalu bendove koji imaju krščansku tematiku, možda će ti to lakše bit skontat

e to meni mnogo ide nakurac, al ni samo stvar s bm, bilo kaj od metala da počnu slušat odjednom su sotonisti, oke i ateisti isto al rađe reci da si ateist/agnostik il koji već kurac nego mi se preseravat sa sotonizmom.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:11 am

sve na lomaču. a jel uopće vrijedno raspravljat o tome tko je šta zašto je i kako je?
znam znam, zajebancija, ubijanje dosade al ono.. čemu i to
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:17 am

brijem da rasprava oko tog svega i je svrha foruma.
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:21 am

ja mislim da nema veze šta ko sluša sa vjerom koju imamo. tj. ako je on katolik i sluša black metal, zašto ja ne bih mogao slušati neki bend s židovskom tematikom ili slično a katolik sam

i rasprava je dobra a ja sam naravno na strani nirna Very Happy
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:24 am

sad ću i ja njubridara bit i bit sotonist. hel jea. 666 -l-
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:25 am

dead eternity je napisao/la:
sad ću i ja njubridara bit i bit sotonist. hel jea. 666 -l-

aj zamisli ovo, počnu pričati da su njubridare spojili emo i sotonizam XD
idem i ja bit sotonist onda Very Happy
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:27 am

pa mislim slušam njubird onda sam izgubila vjeru u boga jer me razočarao pa sam samim time postala emo, a pošto mi treba vjera u nešto sotonist sam majkemi. :S
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:27 am

joj joj hehe
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:28 am

ovo je jedna od najzanimljivijih rasprava do sad
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:32 am

Naravno da moraš bit sotonist ono kaj budu ti ekipa "metalci" rekli Laughing
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:34 am

pozer si ak nisi sotonist Very Happy
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:34 am

pa zato sam si i kupila 666 pentagrama da si mogu nosit.
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 7:50 am

jojojojojojj daaa pentagram oko vrata i ideeeššš ave satanas!
čru nema kaj.
da i ja slušam black pa si nikad nisam sfurala pentagram, nikad nisam imala pentagram na sebi (križ obrnuti jesam, i još ga imam u sobi, ali to je već drugi razlog zakaj ga imam, kojeg ne želim iznosit javnosti.), zanimati se počela jesam kaj se tiče sotonizma, (tak da sam pitala ljude a ne s wikipedije čitala i kurčila se -.-)....
uglavnom jadno je to sve skupa, prije mi je naživce išlo al sad mi tak svejedno...

ali evo usput da ispričam događaj iz 1. razreda.. Twisted Evil
kad sam se preselila u vž školu, ima isto jedan 'crni' u razredu, i tak likec vidim ja nosil onaj velki pentagram stalno, nisam niš htjela pitat, osim kaj sluša naravno, a odg je bio pretpostavljatee...daa. cof i borgiri jel. i dakle dođe sat povijesti, mlad profesor, i digne on njega za odgovarat, i gleda ga. i onak pitanje hladno. a kaj ti to oko vrata znači, zakaj to nosiš? a mali zbunjen gleda okolo,..pa neznam, tak, a ono neznam, radi muzike i to. aham, a kaj slušaš? .....pa onoo, svašta...GOTHIC... ...profesor onak, a je?. zanimljivo. skini to kad si na mojem satu. i bok. Very Happy

neznam ja sam se onak malo poštenski na to još pol h posle trgala Very Happy
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 8:10 am

Shvatih da svaki od mojih bendova ima bar jednu pjesmu gdje se spominje sotona. -.-
Ništa ljudi, odo ja kupiti pentagram Very Happy Very Happy

Smile, Jesus loves You Smile Smile
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 8:29 am

nisam ni k od katolika i nosim križ s isusom i slušam blek, i dabog da se jedan bleker uplašio tog istog križa iako je on velik katolik Very Happy Very Happy
pentagram(normalno okrenut) mi je lijep simbol, zvijezda. a sad šta god da ljudi pričali, trkeljali o svakakvom povezivanju nije moj problem
[Vrh] Go down
Dragon's Child
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Dragon's Child



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 8:54 am

Nessa Ireth je napisao/la:
pentagram(normalno okrenut) mi je lijep simbol, zvijezda. a sad šta god da ljudi pričali, trkeljali o svakakvom povezivanju nije moj problem

pa da postoje razlike izmedju okrenutog pentagrama naopako i "normalno" okrenutog a i u tumacenju normalno okrenutog
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 9:05 am

[img]Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 3562r.th[/img]
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 9:22 am

ahahaha seljačine majketi.
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 9:44 am

ahahahahahahah
SAAAKEEER. ^^
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 10:06 am

jebi ga sad smo ošli preeeedalekoooooooooo
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 10:24 am

jbg...znam da je off ali ova sva spika me podsjetila na ovu sliku pa sam moro stavit
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 10:27 am

nije to niš daleko Very Happy
ima i onih koji si prilikom sexa urezuju okrenute križeve i pentagrame i svakojake nebuloze u prsa da bi bili ono čru Very Happy
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Emptysub svi 02, 2009 10:40 am

pričaš iz iskustva?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Koje ste vjeroispovjesti?
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Reklame koje ubijaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: