March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koje ste vjeroispovjesti?

Go down 
+22
metal_warrior
Shadowchild
Dragon's Child
Nargoo
black_b
mrbungle
Bride of the Crimson Sea
Deadnight Warrior
Hellraiser
Mortiis
gone-with-the-sin
shpajzer
Nirnaeth
eradication8
Emil
Rosemary_Succubus
Nessa Ireth
Kr0n
dead eternity
Crobadass
Odin
Templarius Invictus
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
metal_warrior
Blekeruša Foruma
Blekeruša Foruma
metal_warrior



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysub svi 16, 2009 6:12 am

Kr0n je napisao/la:
metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
Rosemary_Succubus je napisao/la:
Wiccan,ilitiga pogan ali nije to religija cheers

da nije mozda "Wicca" ?
btw, to je moderna religija.

Pojam Wiccan označava pripadnika Wicce. Wink

skužio sam. da.

to je najjača religija ikad.

Moj prijatelj pripada toj religiji. Al' za to treba imat puno znanja i iskustva. Nemože se samo tako doć' do toga. Smile
[Vrh] Go down
black_b
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
black_b



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysub svi 16, 2009 6:12 am

metal_warrior je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:
black_b je napisao/la:
aj da se i ja oglasim tu...
uglavnom, serete ga svi uzduž i poprijeko, al zaboli me, nek sluša ko kaj hoće i bude kaj hoće i za to me tak nije briga... al da je ahm, unblack metal, debilizam, JEST!

požderite se, aj bok.

Is tvog kuta gledano , ja neću reć da je "true satanic.......bm" bezveze jer nije al seko jebmu miša živiš u 21 stoljeću ko misli te spike gutat i tako "živit" stvarno je na razini čobana koji jebe ovce, to je sve furka u bm ko da se natjeću ko će izgledat više evil
, a i ovo šta kažu gore, i iz Venom da bi se to trebo nazvat i corps paint metal , btw sumljam da se ekipa iz dimmu borgira klanja sotoni i te spiek koje furaju dok je unblack bar iskren za razliku od ostalih a to poštujem više od svega ,

S ovime se potpuno slažem.

pošto je tema bila locked tad, odgovorih majdi na msn kaj se tog tiće tak da mi se neda opet raspravljat o tom... x
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysub svi 16, 2009 6:15 am

metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
Rosemary_Succubus je napisao/la:
Wiccan,ilitiga pogan ali nije to religija cheers

da nije mozda "Wicca" ?
btw, to je moderna religija.

Pojam Wiccan označava pripadnika Wicce. Wink

skužio sam. da.

to je najjača religija ikad.

Moj prijatelj pripada toj religiji. Al' za to treba imat puno znanja i iskustva. Nemože se samo tako doć' do toga. Smile

svaka čast.
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysub svi 16, 2009 8:35 am

Kr0n je napisao/la:
metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
Rosemary_Succubus je napisao/la:
Wiccan,ilitiga pogan ali nije to religija cheers

da nije mozda "Wicca" ?
btw, to je moderna religija.

Pojam Wiccan označava pripadnika Wicce. Wink

skužio sam. da.

to je najjača religija ikad.

Moj prijatelj pripada toj religiji. Al' za to treba imat puno znanja i iskustva. Nemože se samo tako doć' do toga. Smile

svaka čast.

ja sam se pogubio u ovome Surprised
[Vrh] Go down
eradication8
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
eradication8



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysub svi 16, 2009 8:38 am

nisi jedini odine
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptypon svi 18, 2009 12:12 pm

Odin je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
metal_warrior je napisao/la:
Kr0n je napisao/la:
Rosemary_Succubus je napisao/la:
Wiccan,ilitiga pogan ali nije to religija cheers

da nije mozda "Wicca" ?
btw, to je moderna religija.

Pojam Wiccan označava pripadnika Wicce. Wink

skužio sam. da.

to je najjača religija ikad.

Moj prijatelj pripada toj religiji. Al' za to treba imat puno znanja i iskustva. Nemože se samo tako doć' do toga. Smile

svaka čast.

ja sam se pogubio u ovome Surprised

u čemu točno si se pogubio?
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptypon svi 18, 2009 12:14 pm

u vašem kvotanju, nemoj sve bukvalno shvatiti
[Vrh] Go down
Panzerfaus
forumska pička
forumska pička
Panzerfaus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptypon svi 25, 2009 5:22 am

agnostik.
[Vrh] Go down
Shadowchild
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
Shadowchild



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptypon svi 25, 2009 11:18 am

Panzerfaus je napisao/la:
agnostik.
[Vrh] Go down
Odium
Forumska pevaljka
Forumska pevaljka
Odium



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysri svi 27, 2009 1:50 pm

Gost je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:


Nekako mi se čini da neznaš samu rječ pagan pa će prika da ti objasni sve ljepo to je naziv koji su krščani koristili /koriste za narode koji nisu čuli božansku rječ , a čisto sumljam da među predcima nemaš krščana zato prestani seruckat odma o dičnoj slavenskoj prošlosti koja svoja najveća znanja crpi iz zbirke pripovjedaka Ivane Brlić Mažuranić . Ovo šta sereš da mrziš krščanstvo iz dna duše , gle duše zanimljivo a ateist si smatram kao čisto preseravanje tvoje black metal faze isto tako kao što si i imao deathcore fazu a za ovo što si prije napisao da je mir gay očito znaš kurca o ratu što je tužno s obzirom na povjest naše zemlje zato blekeru prestani srat


Hoho tako ćemo jeli? Stari moj, ti si pozerčina teška.
Da, slušao sam deathcore, ali to ne znači da sam tada slušao SAMO deathcore. Deathcore mi je uletio, malo sam ga slušao, pa pustio. Samim time što misliš da osoba može slušati samo jedan žanr glazbe govoriš nešto o sebi.
Postoje pouzdani izvori za većinu slavenskih bogova, jedino je upitan Bijelobog koji je najvjerojatnije izmišljen zbog čestog dualizma u slavenskom paganizmu.
Ovo "mir je gay" osoba starija od 12 godina ne bi shvatila ozbiljno, ali kad smo već kod toga, sad još i promičeš mir? Izabrao si krivu glazbu za to stari moj...
Black metal nije glazba, black metal ist krieg. Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora, pa ti razmisli kada se slijedeći put budeš išao ismijavati iz Noblla i ostalih likova. Ti dečki barem znaju što su i nemaju problema s vlastitom ličnošću.

Ajme ne mogu prešutit ovo selo...
Baš mi je žao što ga nema više na forumu...išjoj.
Ta izjava je karakteristična za pozera.
Koji je tebi muški spolni organ? Black metal ist krieg?
AAAAAAAAAAAAAAA KRUTE KOLIKO IMAŠ GODINA??
Lik je upravo pokazao nešto suprotno od pozerstva zato što ga boli kurac za takozvane tčr00 kvlt blekmetalhede(tj. prave pozere) koji ismijavaju druge na račun religije.On barem ima svoj ponos i ne boji se pokazati to.Mogu se kladit da ima punkurac ljudi koji osuđuju metalce katolike.Nek se najedu govana.Metalci koji izjave da su vjernici su pravi metalci jer oni vide bit u glazbi,a ne u predstavljanju sebe drugima.
"Satan" faza je nazočna u životu svakog metalca sve dok ne odraste i ne shvati neke stvari. flower
[Vrh] Go down
AJ Styles
Opasni ševodeličar :D
Opasni ševodeličar :D
AJ Styles



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptysri lip 10, 2009 1:25 am

Shadowchild je napisao/la:
Panzerfaus je napisao/la:
agnostik.
[Vrh] Go down
Radojka
Drkađija
Drkađija




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptyuto srp 28, 2009 3:28 pm

ja vjerujem u duhove affraid
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptyuto srp 28, 2009 5:21 pm

Odium je napisao/la:
Ajme ne mogu prešutit ovo selo...
Baš mi je žao što ga nema više na forumu...išjoj.
Ta izjava je karakteristična za pozera.
Koji je tebi muški spolni organ? Black metal ist krieg?
AAAAAAAAAAAAAAA KRUTE KOLIKO IMAŠ GODINA??
Lik je upravo pokazao nešto suprotno od pozerstva zato što ga boli kurac za takozvane tčr00 kvlt blekmetalhede(tj. prave pozere) koji ismijavaju druge na račun religije.On barem ima svoj ponos i ne boji se pokazati to.Mogu se kladit da ima punkurac ljudi koji osuđuju metalce katolike.Nek se najedu govana.Metalci koji izjave da su vjernici su pravi metalci jer oni vide bit u glazbi,a ne u predstavljanju sebe drugima.
"Satan" faza je nazočna u životu svakog metalca sve dok ne odraste i ne shvati neke stvari. flower

Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 I346592_uzbuen
[Vrh] Go down
Radojka
Drkađija
Drkađija




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Emptyuto srp 28, 2009 6:54 pm

p.s. osim kaj vjerujem u duhove isto tak vjerujem i da seks za jednu noć može ispravit i najgora sranja tak da sam navalite
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Koje ste vjeroispovjesti?
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Reklame koje ubijaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: