March of the Metallians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

March of the Metallians

...
 
Početna stranicaPortal forumaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koje ste vjeroispovjesti?

Go down 
+22
metal_warrior
Shadowchild
Dragon's Child
Nargoo
black_b
mrbungle
Bride of the Crimson Sea
Deadnight Warrior
Hellraiser
Mortiis
gone-with-the-sin
shpajzer
Nirnaeth
eradication8
Emil
Rosemary_Succubus
Nessa Ireth
Kr0n
dead eternity
Crobadass
Odin
Templarius Invictus
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysri tra 29, 2009 10:43 am

Nirnaeth je napisao/la:
mrbungle je napisao/la:
Katolik.

Milo moje pametno ^^

Sto to treba znaciti?
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysri tra 29, 2009 10:44 am

da voli katolike.
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysri tra 29, 2009 12:07 pm

dead eternity je napisao/la:
da voli katolike.

Nisam siguran..
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysri tra 29, 2009 12:48 pm

Ma voli.
I sam je katolik, veliki ^^
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysri tra 29, 2009 1:07 pm

mrbungle je napisao/la:
dead eternity je napisao/la:
da voli katolike.

Nisam siguran..

Volim volim i ja sam sam katolik jedan od rjetkih koji sluša bm i svira u takvom bendu a i u metalu "nas" je malo pa volim čut istomišljenika
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysri tra 29, 2009 1:52 pm

mali je sav buntovan i predivan.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptypet svi 01, 2009 11:58 am

Nirnaeth je napisao/la:


Nekako mi se čini da neznaš samu rječ pagan pa će prika da ti objasni sve ljepo to je naziv koji su krščani koristili /koriste za narode koji nisu čuli božansku rječ , a čisto sumljam da među predcima nemaš krščana zato prestani seruckat odma o dičnoj slavenskoj prošlosti koja svoja najveća znanja crpi iz zbirke pripovjedaka Ivane Brlić Mažuranić . Ovo šta sereš da mrziš krščanstvo iz dna duše , gle duše zanimljivo a ateist si smatram kao čisto preseravanje tvoje black metal faze isto tako kao što si i imao deathcore fazu a za ovo što si prije napisao da je mir gay očito znaš kurca o ratu što je tužno s obzirom na povjest naše zemlje zato blekeru prestani srat


Hoho tako ćemo jeli? Stari moj, ti si pozerčina teška.
Da, slušao sam deathcore, ali to ne znači da sam tada slušao SAMO deathcore. Deathcore mi je uletio, malo sam ga slušao, pa pustio. Samim time što misliš da osoba može slušati samo jedan žanr glazbe govoriš nešto o sebi.
Postoje pouzdani izvori za većinu slavenskih bogova, jedino je upitan Bijelobog koji je najvjerojatnije izmišljen zbog čestog dualizma u slavenskom paganizmu.
Ovo "mir je gay" osoba starija od 12 godina ne bi shvatila ozbiljno, ali kad smo već kod toga, sad još i promičeš mir? Izabrao si krivu glazbu za to stari moj...
Black metal nije glazba, black metal ist krieg. Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora, pa ti razmisli kada se slijedeći put budeš išao ismijavati iz Noblla i ostalih likova. Ti dečki barem znaju što su i nemaju problema s vlastitom ličnošću.
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptypet svi 01, 2009 1:32 pm

sve je ok treba se raspravljati ali bi molio obadvije strane da paze da se ne vrijeđaju.
ne krivim nikoga ali bi molio da ne dolazi do konflikta.
Rat je prošao i on je povijest , treba se okreniti sadašnjošcu i tako nastaviti.
Sa štovanjem obadvojici.
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptypet svi 01, 2009 2:42 pm

Odine reci ti njima nek se lijepo oba 2 prebace na glam i nek smire zivceke Razz
[Vrh] Go down
Crobadass
Pimp Foruma
Pimp Foruma
Crobadass



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptypet svi 01, 2009 4:52 pm

jbt krv,cudno to kaj se uvijek black metalci svađaju,a drugi su si donekle ok hahahahahahah Razz
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptypet svi 01, 2009 5:54 pm

Nirnaeth je napisao/la:
Volim volim i ja sam sam katolik jedan od rjetkih koji sluša bm i svira u takvom bendu

ti si največi car.
[Vrh] Go down
Nessa Ireth
Forumska kurva :D
Forumska kurva :D
Nessa Ireth



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 1:13 am

Very Happy Very Happy kaj sve na ovom forumu možeš doživit
[Vrh] Go down
dead eternity
Duša foruma. Miss foruma =)
Duša foruma. Miss foruma =)
dead eternity



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 4:43 am

Nattefrost je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:


Nekako mi se čini da neznaš samu rječ pagan pa će prika da ti objasni sve ljepo to je naziv koji su krščani koristili /koriste za narode koji nisu čuli božansku rječ , a čisto sumljam da među predcima nemaš krščana zato prestani seruckat odma o dičnoj slavenskoj prošlosti koja svoja najveća znanja crpi iz zbirke pripovjedaka Ivane Brlić Mažuranić . Ovo šta sereš da mrziš krščanstvo iz dna duše , gle duše zanimljivo a ateist si smatram kao čisto preseravanje tvoje black metal faze isto tako kao što si i imao deathcore fazu a za ovo što si prije napisao da je mir gay očito znaš kurca o ratu što je tužno s obzirom na povjest naše zemlje zato blekeru prestani srat


Hoho tako ćemo jeli? Stari moj, ti si pozerčina teška.
Da, slušao sam deathcore, ali to ne znači da sam tada slušao SAMO deathcore. Deathcore mi je uletio, malo sam ga slušao, pa pustio. Samim time što misliš da osoba može slušati samo jedan žanr glazbe govoriš nešto o sebi.
Postoje pouzdani izvori za većinu slavenskih bogova, jedino je upitan Bijelobog koji je najvjerojatnije izmišljen zbog čestog dualizma u slavenskom paganizmu.
Ovo "mir je gay" osoba starija od 12 godina ne bi shvatila ozbiljno, ali kad smo već kod toga, sad još i promičeš mir? Izabrao si krivu glazbu za to stari moj...
Black metal nije glazba, black metal ist krieg. Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora, pa ti razmisli kada se slijedeći put budeš išao ismijavati iz Noblla i ostalih likova. Ti dečki barem znaju što su i nemaju problema s vlastitom ličnošću.

baš ste mnogo seljačine.
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 4:50 am

dead eternity je napisao/la:
Nattefrost je napisao/la:
Nirnaeth je napisao/la:


Nekako mi se čini da neznaš samu rječ pagan pa će prika da ti objasni sve ljepo to je naziv koji su krščani koristili /koriste za narode koji nisu čuli božansku rječ , a čisto sumljam da među predcima nemaš krščana zato prestani seruckat odma o dičnoj slavenskoj prošlosti koja svoja najveća znanja crpi iz zbirke pripovjedaka Ivane Brlić Mažuranić . Ovo šta sereš da mrziš krščanstvo iz dna duše , gle duše zanimljivo a ateist si smatram kao čisto preseravanje tvoje black metal faze isto tako kao što si i imao deathcore fazu a za ovo što si prije napisao da je mir gay očito znaš kurca o ratu što je tužno s obzirom na povjest naše zemlje zato blekeru prestani srat


Hoho tako ćemo jeli? Stari moj, ti si pozerčina teška.
Da, slušao sam deathcore, ali to ne znači da sam tada slušao SAMO deathcore. Deathcore mi je uletio, malo sam ga slušao, pa pustio. Samim time što misliš da osoba može slušati samo jedan žanr glazbe govoriš nešto o sebi.
Postoje pouzdani izvori za većinu slavenskih bogova, jedino je upitan Bijelobog koji je najvjerojatnije izmišljen zbog čestog dualizma u slavenskom paganizmu.
Ovo "mir je gay" osoba starija od 12 godina ne bi shvatila ozbiljno, ali kad smo već kod toga, sad još i promičeš mir? Izabrao si krivu glazbu za to stari moj...
Black metal nije glazba, black metal ist krieg. Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora, pa ti razmisli kada se slijedeći put budeš išao ismijavati iz Noblla i ostalih likova. Ti dečki barem znaju što su i nemaju problema s vlastitom ličnošću.

baš ste mnogo seljačine.

Sad si im ubila moral Very Happy
[Vrh] Go down
mrbungle
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
mrbungle



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 5:15 am

Nattefrost je napisao/la:

Black metal nije glazba, black metal ist krieg. Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora, pa ti razmisli kada se slijedeći put budeš išao ismijavati iz Noblla i ostalih likova. Ti dečki barem znaju što su i nemaju problema s vlastitom ličnošću.

E, ovo je najveca glupost izgovorena na internetu.

Ali izdvojit cu i najgluplji dio svega:

Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora

Takav lik, koji je katolik i slusa i svira BM, ima daklem sire vidike od ogranicenih BM likova poput tebe.Ti slusas i zivis BM, a da te panduri privedu u stanici nakon sto si "pokazao katolicima" koliko si evil, time sto si okrenuo 2 kriza na groblju, plakao bi ko 14godisnja emo tinejdzerica.To je krieg.
[Vrh] Go down
Nargoo
Admin
Nargoo



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 5:52 am

hahahahaahahahahahahahaahhaahahaah.....koji pokop bravo
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 5:54 am

brutalan, ja sam krepo Very Happy Very Happy
Svaka čast Alexe bravo
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:04 am

mrbungle je napisao/la:
Nattefrost je napisao/la:

Black metal nije glazba, black metal ist krieg. Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora, pa ti razmisli kada se slijedeći put budeš išao ismijavati iz Noblla i ostalih likova. Ti dečki barem znaju što su i nemaju problema s vlastitom ličnošću.

E, ovo je najveca glupost izgovorena na internetu.

Ali izdvojit cu i najgluplji dio svega:

Samim time što si katolik a slušaš/sviraš black metal čini te definitivno najvećim pozerom ovih prostora

Takav lik, koji je katolik i slusa i svira BM, ima daklem sire vidike od ogranicenih BM likova poput tebe.Ti slusas i zivis BM, a da te panduri privedu u stanici nakon sto si "pokazao katolicima" koliko si evil, time sto si okrenuo 2 kriza na groblju, plakao bi ko 14godisnja emo tinejdzerica.To je krieg.
Smile
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:27 am

Ovo je jebeno Very Happy
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:30 am

cemu vrijeđanje clanova i tuđe vjeroispovijesti ?????????
Molio bih da vodite raspravu ali bez vrijeđanja.
Moj komentar se odnosio na Krona a ne na našeg admina nirna


Zadnja promjena: Odin; sub svi 02, 2009 6:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
Admin
Templarius Invictus



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:31 am

Kr0n smiri hormone.
Komentar brišem.
[Vrh] Go down
Kr0n
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Profesionalni pružitelj užitaka :D
Kr0n



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:33 am

pa ne. sori al gle.

bit katolik i prat black metal i slušat ga. tog sam ovdje ima kak se meni cini.
[Vrh] Go down
Odin
Admin
Odin



Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:35 am

evo dragi Kron ja sam katolik i slušam black i obožavam ga....zašto bi to bilo loše?????
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:36 am

Kr0n je napisao/la:
pa ne. sori al gle.

bit katolik i prat black metal i slušat ga. tog sam ovdje ima kak se meni cini.

Pa zapravo si se malo zajebo evo ima više takvih ljudi bit je glazba , sve ostalo je individualna stvar , najveći je proser kad "klinac" počne slušat black metal i odjednom je velik sotonist.... da ne ulazim u tu raspravu , bitna je glazba a evo imaš u u black metalu bendove koji imaju krščansku tematiku, možda će ti to lakše bit skontat
[Vrh] Go down
Nirnaeth
Admin




Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Emptysub svi 02, 2009 6:37 am

Odin je napisao/la:
evo dragi Kron ja sam katolik i slušam black i obožavam ga....zašto bi to bilo loše?????

BTW potpis na ovo Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koje ste vjeroispovjesti?   Koje ste vjeroispovjesti? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Koje ste vjeroispovjesti?
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Reklame koje ubijaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
March of the Metallians :: Razne teme :: Religija, mitologija, okultizam-
Forum(o)Bir: